Archiwum nowości - kwiecień 2021

WZD MZBS - 4 maja 2021 - ZMIANA MIEJSCA!

Informujemy, że ze względów logistycznych oraz w związku z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi, Walne Zebranie Delegatów w dn. 4 maja (wtorek) odbędzie się w Hotelu Galaxy w Krakowie (ul. Gęsia 22a), a nie - jak pierwotnie podawaliśmy - w Skawinie. Godz. 17:30 - I termin, godz. 18:00 - II termin, w razie braku 50% uprawnionych delegatów.

Przypominamy się z prośbą o zgłaszanie przez drużyny delegatów do 2 maja (niedziela) na e-mail biuro@mzbs.pl w celu odpowiedniego przygotowania sali obrad, uwzględniającego awizowaną liczbę uczestników.

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - projekty MZBS-u

Szanowni Państwo, 

miło nam poinformować, że złożone w ubiegłym roku projekty "Brydż - jogging XXI wieku - mostem pokoleń - międzypokoleniowy program aktywizacji umysłowej dla Miasta Kraków" i "Brydż - jogging XXI wieku - mostem pokoleń - międzypokoleniowy program aktywizacji umysłowej dla Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego" zostały, decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego, dopuszczone do finałowego głosowania.

Oba bliźniacze projekty, zgłoszone do konkursów przez Marcina Kuflowskiego i Agatę Kowal, zakładają:

Wznowienie rozgrywek ligowych - sezon 2020/21

W związku z komunikatem Polskiego Związku Brydża Sportowego o planowanym wznowieniu rozgrywek ligowych na szczeblu centralnym (e-klasa, I liga, II liga), przypominamy zawodnikom drużyn o konieczności uzupełnienia składki członkowskiej zawodniczej na rok 2021, celem uniknięcia walkowerów. 

Informujemy jednocześnie, że - jeśli warunki pozwolą - podejmiemy próbę wznowienia rozgrywek ligowych na poziomie regionalnym (III Liga Małopolska) i lokalnym (Krakowska Liga Okręgowa).

Niewykluczone, że w związku z zaistniałą sytuacją, która stanęła na przeszkodzie przeprowadzenia rywalizacji w dotychczasowej formule, rozgrywki zmienią charakter z rytmu "sezonowego" (jesień-wiosna) na "kalendarzowy" (w ramach jednego roku kalendarzowego).

Sprawozdanie z działalności Zarządu MZBS w latach 2015-21

Szanowni Państwo, Członkowie i Sympatycy Małopolskiego Związku Brydża Sportowego,

Niniejszym przedkładam do zatwierdzenia przez Walne Zgromadzenie Delegatów MZBS sprawozdanie merytoryczne z działalności Zarządu w latach 2015-21, wraz z krótkim komentarzem (poniżej), stanowiącym podsumowanie naszych działań.

SPRAWOZDANIE

Hey-now from Kraków, 21 kwietnia godz. 17.45 -BBO bezpłatnie!

Wyniki ... tutaj ***

Niestety, niektórzy uczestnicy turnieju chcą pozostać anonimowi stąd brak ich danych osobowych.

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

22 maja w Skawinie, w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym Gubałówka odbędą się eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach rywalizować będą reprezentanci województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

REGULAMIN ELIMINACJI OOM 

Zgłoszenia do startu w obu turniejach przyjmują trenerzy: Marcin Kuflowski (marcin.kuflowski@gmail.com) oraz Agata Kowal (agatabrydz@gmail.com).

Walne Zgromadzenie Delegatów MZBS - 4 maja 2021

Szanowni Członkowie Małopolskiego Związku Brydża Sportowego,

dobiega końca kadencja obecnego Zarządu, przedłużona dodatkowo przez okoliczności pandemiczne, w związku z czym Zarząd podjął dwie uchwały dotyczące Walnego Zgromadzenia Delegatów: