Sprawozdanie z działalności Zarządu MZBS w latach 2015-21

Szanowni Państwo, Członkowie i Sympatycy Małopolskiego Związku Brydża Sportowego,

Niniejszym przedkładam do zatwierdzenia przez Walne Zgromadzenie Delegatów MZBS sprawozdanie merytoryczne z działalności Zarządu w latach 2015-21, wraz z krótkim komentarzem (poniżej), stanowiącym podsumowanie naszych działań.

SPRAWOZDANIE

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko w ostatnich latach się nam, członkom ustępującego Zarządu, udało. Pewnych wyzwań nie podjęliśmy, innym nie poświęciliśmy dość czasu i uwagi, coś zapewne zepsuliśmy, a przynajmniej można było pewne sprawy zrobić lepiej. Przyjmijcie jednak zapewnienie, że dokładaliśmy starań, by – w ramach naszej społecznej pracy – nie psuć tego, co było dobre, a jednocześnie kreować nowe pomysły, stawiać czoła nowym wyzwaniom, czyli po prostu: stwarzać jak najlepsze warunki do rozwoju naszej dyscypliny. Choć nierzadko okoliczności mocno dawały nam w kość, wydaje się nam, że zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym – był to jednak czas rozwoju (gdzie były rezerwy) i stabilizacji (gdzie było dobrze) dla Małopolskiego Związku Brydża Sportowego i małopolskiego brydża.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakimkolwiek wycinku naszej działalności okazali swą przychylność czy zaangażowanie, ale i tym, którzy zgłaszali do nas swoje uwagi i zastrzeżenia. Dziękujemy wreszcie tym wszystkim, którzy po prostu korzystali z tego co oferowaliśmy, bo to przecież dla Was Małopolski Związek Brydża Sportowego jest. I dla Was Zarząd MZBS – czasem lepiej, czasem gorzej – działał w minionych latach.

Proszę o przyjęcie sprawozdania merytorycznego z działalności Małopolskiego Związku Brydża Sportowego w głosowaniu podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów w dn. 4 maja 2021 r.

Marcin Kuflowski

Prezes Zarządu MZBS