Brydż młodzieżowy

Grad medali młodzików na Mistrzostwach Polski!

5 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe medale – z takim dorobkiem z Mistrzostw Polski Młodzików w brydżu sportowym wrócili zawodnicy #teamCKiS Skawina. W klasyfikacji medalowej nie mieli sobie równych, będąc klasą dla siebie samych zwłaszcza w konkurencjach w kategorii U12, w których zdobyli komplet złotych medali. Zawody odbyły się w gościnnym Wądzyniu w województwie kujawsko-pomorskim w dn. 6-9 października.

4 medale naszej młodzieży w Mistrzostwach Świata!

Z czterema medalami Mistrzostw Świata Juniorów w brydżu sportowym wracają zawodnicy CKiS Skawina. Dwa z nich wywalczyli w najbardziej prestiżowych turniejach drużynowych, dwa kolejne w turniejach indywidualnych. Jedynie turnieje par im „nie poszły”, o ile można tak nazwać cztery miejsca w pierwszej dziesiątce.

Lato z brydżem TATRY 2022

Wieloletnią tradycją jest już, że sierpień jest miesiącem wakacyjnych obozów brydżowych dla dzieci i młodzieży i nie inaczej było w tym roku, gdy liczna grupa naszych utalentowanych młodych graczy wyjechała do Regionalnego Ośrodka Brydża Sportowego "uPradziada", by zebrać kolejne brydżowe szlify.

Młodzież ze Skawiny rozbiła bank (medalowy) na Mistrzostwach Polski!

6 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe medale - taki dorobek młodzieży brydżowej z Małopolski śmiało można nazwać - pół żartem, pół serio - rozbojem w biały dzień, a dokładniej: w cztery dni, bo tyle trwały XXXV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Hotelu Litwińskim w Tęgoborzu. Gwiazdami pierwszej wielkości były: Łucja Ciborowska (cztery medale), Milena Klimiuk (trzy medale), Kinga Kowal, Emilia Massalska (po dwa medale) wśród dziewcząt, a Konrad Ciborowski, Kacper Kisielewski, Kacper Kuflowski, Franciszek Kurlit i Jakub Michalski (po trzy medale) - wśród chłopców. Wszyscy oni reprezentują CKiS Skawina.