Brydż młodzieżowy

1st Youth International Leszek Nowak Memorial

12-13 grudnia Miejskie Towarzystwo Sportowe "Piast" Skawina zorganizowało 1. Memoriał Leszka Nowaka jako międzynarodowy turniej reprezentacji narodowych do lat 20 i do lat 15. Do obu turniejów zaproszono po 10 drużyn, głównie z Europy, ale zagrała choćby reprezentacja Tajlandii. W zawodach tych uczestniczyło łącznie 141 zawodników.

WYNIKI

Zajęcia dla początkujących studentów na AGH

Organizacja Studencka Just Brigde AGH oraz sekcja brydza AZS AGH zaprasza studentów wszystkich krakowskich uczelni na zajęcia z brydza dla poczatkujacych. Pierwsze zajęcia odbędą się 22 października o 19:00 w sali 1.9 budynku B7 AGH.
Szczegóły na stronie internetowej http://www.justbridge.agh.edu.pl/

Nasi w Chinach - relacja z Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów

RELACJA Z DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW W CHINACH

Zawodników CKiS Skawina wspiera Gmina Skawina

Pierwszy dzień (po)

Hanna Ciuńczyk Anna Zaręba Joasia Zalewska Sophia Bałdysz Dominika Ocylok Joanna Kokot - jesteście WIELKIE! Brawa za już i wytrzymajcie! Gratulacje też dla Piotr Dybicz, Zuzanna Moszczyńska i Rafał Marks. Więcej pisać nie trzeba :-)

Brawa dla juniorów za walkę z Singapurem, brakło niewiele, został mecz o brąz. Liczymy, że tu się powiedzie!

Łucja Ciborowska - Aleks Bukat - złoto !!! ME Juniorów (U-13) Opatija 2018

 

Z dużymi sukcesami wracają z Mistrzostw Europy Par - nasi młodzieżowcy. Łucja Ciborowska (UKS Olimpia Dwójka Kraków) i Aleks Bukat (KBS Miłkowice) wywalczyli złote medale w rozgrywanej po raz pierwszy w historii kategorii wiekowej U-13, absolutnie dominując w zawodach od pierwszego rozdania eliminacji do ostatniego rozdania finałów. Bardzo dobrze poradzili sobie również ich nieco starsi koledzy; w kategorii młodzików U-16 na szóstym miejscu zawody ukończyli Kinga Kowal i Konrad Ciborowski, a trzy "oczka" niżej - Kacper Kuflowski i Franciszek Kurlit (wszyscy CKiS Skawina). Rozstrzygnięcia to nieco pechowe, bo nie dalej niż 10 rozdań przed końcem obie nasze pary były na "wirtualnym podium".