Brydż młodzieżowy

MP Dzieci: Najmłodsi rozbili bank!

Do niebanalnych osiągnięć naszej brydżowej młodzieży zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale wyjątkowo miło jest się chwalić pierwszymi sukcesami naszych najmłodszych debiutantów! A tego świadkami byliśmy podczas odbywających się w dn. 31 marca - 2 kwietnia w Tęgoborzu 2.Mistrzostw Polski Dzieci. Nasze dzieciaki spod szyldu CKiS Skawina zdominowały totalnie kategorię do lat 10, zdobywając siedem z dziewięciu możliwych do wywalczenia medali, a dwa dodatkowe krążki dołożyli w kategorii U13. Do tego wygrali klasyfikację szkolną (Katolicka Szkoła Podstawowa w Skawinie) i zajęli drugie miejsce w klubowej (CKiS Skawina).
 

Ferie z brydżem - Tatry 2023 - za nami!

Przeszło 40-osobowa grupa najmłodszych adeptów brydża z Małopolski trenowała, co stało się już tradycją, pod Tatrami, szlifując formę przed najważniejszymi startami w tym roku. Zdecydowaną większość (bo ponad 3/4!) z nich stanowili zawodnicy CKiS Skawina i Piast Skawina, których wyjazd został dofinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

LABs4Kids - Ferie z brydżem w Skawinie!

Zimowa półkolonia organizowana przez MZBS w Skawinie pod hasłem "LABs4Kids" zakończona sukcesem, a dla wielu jej uczestników - pierwszym turniejem w życiu, po którym dzieciaki - w oczekiwaniu na wyniki - wzięły udział w uczcie pizzowej.  

Grad medali młodzików na Mistrzostwach Polski!

5 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe medale – z takim dorobkiem z Mistrzostw Polski Młodzików w brydżu sportowym wrócili zawodnicy #teamCKiS Skawina. W klasyfikacji medalowej nie mieli sobie równych, będąc klasą dla siebie samych zwłaszcza w konkurencjach w kategorii U12, w których zdobyli komplet złotych medali. Zawody odbyły się w gościnnym Wądzyniu w województwie kujawsko-pomorskim w dn. 6-9 października.

4 medale naszej młodzieży w Mistrzostwach Świata!

Z czterema medalami Mistrzostw Świata Juniorów w brydżu sportowym wracają zawodnicy CKiS Skawina. Dwa z nich wywalczyli w najbardziej prestiżowych turniejach drużynowych, dwa kolejne w turniejach indywidualnych. Jedynie turnieje par im „nie poszły”, o ile można tak nazwać cztery miejsca w pierwszej dziesiątce.