Brydż młodzieżowy

eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

22 maja w Skawinie, w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym Gubałówka odbędą się eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach rywalizować będą reprezentanci województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

REGULAMIN ELIMINACJI OOM 

Zgłoszenia do startu w obu turniejach przyjmują trenerzy: Marcin Kuflowski (marcin.kuflowski@gmail.com) oraz Agata Kowal (agatabrydz@gmail.com).

1st Youth International Leszek Nowak Memorial

12-13 grudnia Miejskie Towarzystwo Sportowe "Piast" Skawina zorganizowało 1. Memoriał Leszka Nowaka jako międzynarodowy turniej reprezentacji narodowych do lat 20 i do lat 15. Do obu turniejów zaproszono po 10 drużyn, głównie z Europy, ale zagrała choćby reprezentacja Tajlandii. W zawodach tych uczestniczyło łącznie 141 zawodników.

WYNIKI

Zajęcia dla początkujących studentów na AGH

Organizacja Studencka Just Brigde AGH oraz sekcja brydza AZS AGH zaprasza studentów wszystkich krakowskich uczelni na zajęcia z brydza dla poczatkujacych. Pierwsze zajęcia odbędą się 22 października o 19:00 w sali 1.9 budynku B7 AGH.
Szczegóły na stronie internetowej http://www.justbridge.agh.edu.pl/

Nasi w Chinach - relacja z Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów

RELACJA Z DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW W CHINACH

Zawodników CKiS Skawina wspiera Gmina Skawina

Pierwszy dzień (po)

Hanna Ciuńczyk Anna Zaręba Joasia Zalewska Sophia Bałdysz Dominika Ocylok Joanna Kokot - jesteście WIELKIE! Brawa za już i wytrzymajcie! Gratulacje też dla Piotr Dybicz, Zuzanna Moszczyńska i Rafał Marks. Więcej pisać nie trzeba :-)

Brawa dla juniorów za walkę z Singapurem, brakło niewiele, został mecz o brąz. Liczymy, że tu się powiedzie!