Aktualności

Rotunda barometr-maxy 22-10-2014

  1. Aleksander Jezioro - Andrzej Lubojemski
  2. Adam Grobler - Jacek Stasica
  3. Magdalena Lankosz - Jacek Kalinowski

Wyniki-TU   BridgeSpider-TU   DF Krakowska Jesień-TU

Drużynowy Puchar Małopolski

Zakończone zostały rozgrywki 1/4 Drużynowego Pucharu Małopolski. Pary półfinałowe tworzą: Piast Kraków - Sfora Cibora oraz Czarna Papuga Zwierzyniec - MPEC Tarnów.        Wyniki - tutaj

Rotunda maxy 20-10-2014

  1. Jan Blajda - Grzegorz Superson
  2. Tadeusz Biernat - Reginald Sukiennik
  3. Iwona Gronkiewicz-Marcisz - Ireneusz Szulc

Wyniki-TU   BridgeSpider-TU   DF Krakowska Jesień-TU

Poniedziałek, Wtorek, Środa

Poniedziałek, 20-10-2014 Turniej w Rotundzie

Wtorek, 21-10-2014, Klub Cracovia Faza Pucharowa DPMP mecze 1/4 Finału (nie będzie turnieju!)

Środa, 22-10-2014 Barometr Rotunda (Uwaga - gramy na górnej sali!)

VIII Tarnowski Mityng Brydżowy

 

Szczegóły ...tutaj

Gra z "Ewą co przeplata"

Biuletyn AGH (sierpień-wrzesień 2014) - Brydżowisko - kliknij tutaj

Złośliwy chochlik oczywiście zamienił kiery w ręce W - ma być K32 w kierach. !!!

Rotunda barometr-maxy 15-10-2014

  1. Magdalena Lankosz - Jacek Kalinowski
  2. Przemysław Gałek - Rafał Synowiec
  3. Witold Stachnik - Tomasz Stryszawski

Wyniki-TU   BridgeSpider-TU   DF Krakowska Jesień-TU

Faza 1/8 Drużynowego Pucharu Małopolski - wyniki

Zakończona została pierwsza faza pucharowa Drużynowych Mistrzostw Małopolski.

WYNIKI ... TUTAJ !!!

Regulamin losowania - Drużynowy Puchar Małopolski

  1. W przypadku absencji drużyny uprawnionej do gry w 1/8 Pucharu MP w pierwszej kolejności nastąpi losowanie drużyny która będzie miała BYE - (walkower)
  2. Następnie w kolejności od drużyny najniżej rozstawionej (numer 8), będą dolosowywane pary, przy czym podczas kolejnych losowań z koszyka odrzucane będą drużyny z którymi dana (rozstawiona) drużyna spotkała się w eliminacjach. Tak od numeru 8 do numeru 1 z rozstawienia.
  3. Rozstawnienie do losowania - drabinka ... kliknij tutaj

KMPP Rotunda 13-10-2014

  1. Ewa Kwiecień - Marcin Wilczyński
  2. Mirosław Kołton - Piotr Stopa
  3. Tadeusz Garbacik - Andrzej Lubojemski

Wyniki-TU   KMPP BridgeSpider-TU   DF Krakowska Jesień-TU