Archiwum nowości - kwiecień 2020

Zagadka - fotografia sprzed ponad 20 lat !!!

Kto na powyższej fotografii (Archiwum WBF!) rozpozna tych trzech światowej sławy brydżystów i prześle ich dane personalne (imiona i nazwiska)? Odpowiedzi należy przesyłać na adres; zbigniew.sagan@onet.eu  Lista zwycięzców i rozwiązanie zagadki zostanie zamieszczone na naszej stronie w dniu 1 maja 2020 ..... czekam :)

"Nowa normalność" MZBS

Szanowni Brydżyści z Małopolski (i nie tylko)!

Ostatnie 45 dni to okres, którego się ani nie spodziewaliśmy, ani nie chcieliśmy, a już tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie, by mógł trwać tak długo. Ale wygląda, że jeszcze jakiś czas nie spotkamy się przy tradycyjnym brydżowym stoliku. Aktywność naszej społeczności przenosi się zatem do internetu, my też chcemy podążać w tym kierunku. Niebawem przedstawimy szczegółowy plan działania, a na pierwszy ogień chcielibyśmy zainicjować Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online oraz cykl turniejów dla brydżystów-amatorów o niskim WK lub niezrzeszonych.

Tadek Biernat - uroda

Humor z kartami - czwórka trefl

Humor z kartami - szóstka trefl

Humor z kartami - walet trefl

Humor z kartami - czwórka trefl

Turniej ... "Humor z kartami"

Śmiech to zdrowie, a tego w dzisiejszym czasie nam trzeba. Ogłaszam konkurs na najśmieszniejszy komentarz do obrazków kart umieszczonych poniżej. Wybieramy kartę: np. "As trefl" - i przesyłamy humorystyczny komentarz do sytuacji na niej pokazanej. Mój adres mailowy: zbigniew.sagan@onet.eu . Najciekawsze propozycje postaram się umieścić na naszej stronie internetowej. Powodzenia!!!