"Nowa normalność" MZBS

Szanowni Brydżyści z Małopolski (i nie tylko)!

Ostatnie 45 dni to okres, którego się ani nie spodziewaliśmy, ani nie chcieliśmy, a już tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie, by mógł trwać tak długo. Ale wygląda, że jeszcze jakiś czas nie spotkamy się przy tradycyjnym brydżowym stoliku. Aktywność naszej społeczności przenosi się zatem do internetu, my też chcemy podążać w tym kierunku. Niebawem przedstawimy szczegółowy plan działania, a na pierwszy ogień chcielibyśmy zainicjować Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online oraz cykl turniejów dla brydżystów-amatorów o niskim WK lub niezrzeszonych.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas kryzys spowodowany pandemią dotyka, niektórych mniej, innych mocniej. Zarząd MZBS od zawsze sprawował swoje funkcje społecznie, nie pobierając z tytułu ich pełnienia żadnych wynagrodzeń. Niemniej są pewne koszty, których uniknąć nie możemy. I osoby dotąd zaangażowane w kreowanie codziennego życia brydżowego, o których zapomnieć nie możemy, jak choćby nasz Sędzia Etatowy - Zbyszek Sagan :-) W najbliższym czasie Zbyszek poprowadzi dla Was Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online, a także raz na czas umili życie lekturą na stronie MZBS.

Tą drogą zwracamy się do swoich członków i sympatyków o wsparcie naszych działań mających na celu przywyknięcie do "nowej normalności", nawet gdyby słowo "normalność" dla wielu z nas nie była tu na miejscu...

Zachęcamy do dowolnych wpłat TUTAJ