Archiwum nowości - luty 2021

Hey-now from Krakow, 28 lutego 2021

Hey-now from Krakow, niedziela 28 lutego godzina 17.15 BBO

Serdecznie zapraszamy i jak zwykle prosimy o powiadomienie znajomych !!!

Hey-now from Krakow 24 lutego godz. 17.45 BBO - bezpłatny!

Serdecznie zapraszam na turniej Hey-now from Krakow w dniu 24 lutego o godzinie 17.45 na platformie BBO. Turniej nie wymaga opłaty startowej a zapisy do turnieju, bezpośrednio na BBO. Format: barometr, maxy, sześć rund po trzy rozdania. Jedynym utrudnieniem jest konieczność wcześniejszej rejestracji do klubu BridgeNet Małopolska - kliknij tutaj***

Zima z (ekstra)klasą i mistrzem świata!

Nasi najmłodsi brydżyści korzystają z możliwości udziału w zgrupowaniach sportowych i trenują m.in. pod okiem mistrza świata - Michała Nowosadzkiego! Miejmy nadzieję, że takie treningi zaowocują wkrótce znakomitymi wynikami na zawodach rangi mistrzostw Polski, a także w zawodach międzynarodowych!

Projekt "(ekstra)klasa z Piast Agilero - program wspierania i promowania brydżowych talentów z terenu gminy Skawina" jest współfinansowany ze środków budżetu gminy Skawina

FAQ - ważna informacja!

W przypadku gdy dokonamy płatnej rejestracji do turnieju na BBO - a turniej z jakichś względów nie odbędzie się (np. brak wymaganej frekwencji) - BBO niezwłocznie zwraca wniesione opłaty startowe na konta wpłacajacych.

BBO - środa 10 lutego, godzina 17.45 - "HEY-NOW from Krakow" pary - barometr

Jeszcze się nie poddaję! Na życzenie wprowadzono zasugerowane zmiany. Format: 6 rund po 3 rozdania (wymuszone koniecznością zakończenia turnieju przed godziną 20.30). Początek godzina 17.45. Przez kolejne trzy tygodnie, turniej otwarty dla wszystkich chętnych, także graczy z innych krajów. Opłata startowa 1.8 BBO$ - od zawodnika. Ciągle mam nadzieję, że uda się ten turniej rozruszać. Proszę o powiadomienie jak największej ilości znajomych o zaproponowanych zmianach.