Małopolska wygrywa Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

W dniach 25-29 maja 2016 w Lidzbarku Warmiński odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym. Z całej Polski kwalifikowało się 36 par chłopców i 24 pary dziewcząt. Rozegrano dwa turnieje - na maxy i na impy. Małopolska wywalczyła I miejsce w klasyfikacji województw a UKS Olimpia Dwójka zdobył II miejsce w klasyfikacji klubów. Ten sukces to głównie zasługa Agaty Kowal i jej wychowanków. Nasi zawodnicy zdobyli 4 medale – dwa srebrne wywalczyli Angelika Konderak z Marianną Pasińską oraz Jędrzej Hodor z Radkiem Morkiem. Brąz zdobyły Gabriela Kisielewska z Weroniką Tarnawską (wszyscy UKS Olimpia Dwójka Kraków) oraz Dominika Ocylok i Anna Litwora (MPEC III Tarnow). Serdecznie gratulujemy.

Linki: WYNIKI i ZDJĘCIA

Pozostałe dobre wyniki usyskali:

DZIEWCZĘTA

Basia Superson i Iza Radomska (UKS Olimpia Dwójka Kraków) - 4 miejsce na maxy, 4 miejsce na impy.

Dominika Ocylok i Anna Litwora (MPEC III Tarnow) - 5 miejsce na maxy.

Werka Tarnawska i Gaba Kisielewska (UKS Olimpia Dwójka Kraków) 7 miejsce na impy.

CHŁOPCY

Oskar Trybus (MPEC II Tarnów) - Jarosław Walczak (MKS Metalowiec Łódź)  - 5 miejsce na maxy i 12-te na impy.

Bartki Wróbel i Wolak (UKS Olimpia Dwójka Kraków) - 6 miejsce na maxy, 7 miejsce na impy.

Mateusz Słuszniak i Maciek Kędzierski (UKS Olimpia Dwójka Kraków) - 7 miejsce na maxy.