Powołania na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Tromso

Justyna Żmuda, Maksymilian Chodacki, Błażej Krawczyk, Krzysztof Superson, Maciej Kędzierski, Mateusz Słuszniak, Michał Kuczkowski i Oskar Trybus będą reprezentować biało-czerwone barwy na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w norweskim Tromso. Gratulujemy i życzymy udanego występu.

Justyny Żmudy (GIRLS U-25) przedstawiać nikomu nie trzeba. Multimedalistka mistrzostw świata i Europy. Wychowanka Marcina Kuflowskiego i zawodniczka Petroactiv Piast Skawina.

Maksymilian Chodacki (JUNIORS U-25), zawodnik z Bielska-Białej, grający aktualnie w zespole Wincor Nixdorf Cracovia. Wychowanek Katarzyny Michałek.

Błażej Krawczyk (YOUNGSTERS U-20), od trzech lat etatowy reprezentant Polski do lat 20. Wychowanek Krzysztofa Ziewacza. Zawodnik MPEC I Tarnów.

Krzysztof Superson (YOUNGSTERS U-20), zawodnik CKiS Skawina. Wychowanek Marcina Kuflowskiego.

Maciej Kędzierski (KIDS U-15), zawodnik UKS Olimpia Dwójka Kraków i wychowanek Agaty Kowal.

Mateusz Słuszniak (KIDS U-15), zawodnik UKS Olimpia Dwójka Kraków i wychowanek Agaty Kowal.

Michał Kuczkowski (KIDS U-15), zawodnik MPEC III Tarnów i wychowanek Krzysztofa Ziewacza.

Oskar Trybus (KISD U-15), obecnie zawodnik MPEC III Tarnów, kiedyś MZS 6 Gorlice. Wychowanek Sławomira Kowalskiego.

Wszyscy w/w włącznie z najmłodszymi włożyli mnóstwo wysiłku, aby zakwalifikować się do reprezentacji. Życzymy im dalszych sukcesów brydżowych i udanych mistrzostw.

Warto dodać, iż jednym z selekcjonerów jest Tomasz Radko, który wraz z Adrianem Bakalarzem wyłonił skład reprezentacji U-20 i nadal zajmuje się przygotowaniem tego zespołu na ME.