6. TarNOWICJUSZ, Pałac Młodzieży 11.10.2014 r.

Jak co roku ciepły i gościnny Tarnów przyjął młodych i nieco starszych entuzjastów brydża porównawczego. 11.10.2014 r. w Pałacu Młodzieży odbyło się prawdziwe święto brydża, któremu patronowały władze miejskie z prezydentem na czele.  Zorganizowano dwa turnieje. W zawodach młodzieżowych do lat 20-stu zwyciężyli Kuba Lenkiewicz i Błażej Krawczyk (obaj z pierwszej drużyny MPEC Tarnów). W konkurencji młodzików tryumfowali Michał Kuczkowski z Tarnowa i Oskar Trybus z Gorlic.

I Towarzyski Turniej Przyjaciół Brydża

Drugi bardziej rozrywkowy turniej połączył aż cztery pokolenia i choć walka była zacięta do końca to znów wygrał Błażej Krawczyk, tym razem z pomocą Łukasza Plądra ze Skawiny. Drugą lokatę uzyskali bardzo obiecujący młodzik Jeremi Mazur (MKB Pałac Młodzieży) i Krzysztof Ziewacz, a trzecie Jan i Mariusz Prewendowscy.

Gwoli dziennikarskiej rzetelności drugie miejsce w GP U-20 zajęli Jędrek Hodor (Kraków) i Radek Morek (Skawina), a trzecie Witold Petryszyn (MPEC Tarnów) i Monika Suchodolska, która przyjechała aż z Gdańska !!! i zajęła bardzo dobre piąte miejsce w klasyfikacji mityngu na 79 startujących brydżystów. Gratulacje należą się jednak wszystkim, którym się chciało... w piękną pogodę wybrać na turniej na południowy biegun ciepła czyli do Tarnowa.

WYNIKI szczegółowe:

 4. Młodzieżowe Grand Prix Małopolski U-20

 I Towarzyski Turniej Przyjaciół Brydża

 Klasyfikacja Generalna

 Elimininacje GP U-20

 Eliminacje PP U-15

 Fotoreportaż