Kurs sędziowski MZBS

W dniach 2-3 października odbędzie się kurs sędziowski MZBS. Na zajęcia zapraszamy nie tylko kandydatów na sędziego, ale również wszelkich zawodników pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu znajomości prawa brydżowego, etykiety brydżowej. Nieznajomość prawa nierzadko szkodzi - zachęcamy do odświeżenia wiedzy przed zbliżającym się sezonem 2021/2022.

Chętnych proszę o wpisanie się przez krótki formularz.
 
Plan kursu uwzględnia:
SOBOTA 13:00 - Stadnina OJK, ul. Leśna 2, Zabierzów
Kurs rozpocznie się od serii wykładów wraz z przykładami dotyczącej podstaw prawa, najczęściej wykorzystywanych przepisów oraz etykiety brydżowej. Nie zabraknie czasu na pytania sędziowskie dotyczących przepisów, regulacji, interwencji sędziego. Panel przeznaczony jest również dla uczestników nie zainteresowanych zdobyciem uprawnień sędziego PZBS. Sobotni panel zakończy się grillem.
 
NIEDZIELA 13:00 - Klub Studencki Żaczek, al. 3 Maja 5, Kraków
Ta część kursu przeznaczona jest dla kandydatów na sędziego PZBS. Podczas zajęć przeprowadzona zostanie seria ćwiczeń technicznych oraz egzamin na sędziego PZBS. Osoby, które uzyskają pozytywny wynik egzaminu, dostaną tytuł sędziego odpowiednio klubowego lub okręgowego PZBS.
 
Cena:
Kurs zawodniczy - "tylko sobota" - 30 zł
Kurs sędziowski - "sobota + niedziela" - 50 zł
Zakup egzemplarza Międzynarodowego Prawa Brydżowego - 30 zł
 
Prowadzący:
Sędzia państwowy Piotr Wzorek
Sędzia międzynarodowy Zbigniew Sagan
Sędzia regionalny Jakub Lenkiewicz