Archiwum nowości - lipiec 2023

LABs4Kids - brydżowe szkolenia dla najmłodszych!

22-osobowa grupa najmłodszych dzieci, uczących się brydża sportowego w Skawinie, miała okazję skorzystać z wakacyjnej oferty spędzenia tygodnia z brydżem w ramach półkolonii, na której szkoliła się i podnosiła swoje umiejętności brydżowe pod okiem trenera reprezentacji Polski młodzików, Marcina Kuflowskiego, oraz jego współpracowników i zaproszonych gości.

LABs4Kids, czyli Letnia Akademia Brydża Sportowego dla Dzieci, to projekt zrealizowany we współpracy z lokalnymi podmiotami: Miejskim Towarzystwem Sportowym "Piast" Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu. Z założenia projekt opierał się na trzech podstawowych modułach: 

TP Barometr MAXY, środa 2023-07-19 godz. 17.00 Klub Studencki Żaczek - rejestracja i wyniki online

                        

TP Barometr MAXY - 12 lipca godz. 17.00 Klub Studencki Żaczek - rejestracja + wyniki online

                         

Odszedł ... Bronisław Burza

Ze smutkiem zawiadamiamy, że z naszego grona odszedł dawny członek MZBS - Bronisław Burza. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w Jaworznie, Cmentarz Pechnik, wejście od ulicy Paderewskiego w dniu 11 lipca o godzinie 15,00. R.I.P.

KMP MAXY Bridge Spider 10 lipca, godz. 17.00 Klub Studencki Żaczek - rejestracja

                 

Opłaty startowe w turniejach poniedziałkowych i środowych

Od dnia 10 lipca 2023 (poniedziałek) wzrastają o 5 zł kwoty opłat startowych w turniejach poniedziałkowych i środowych. Zarząd MZBS bardzo długo zwlekał z decyzją o podniesieniu opłat startowych, ale obecne sytuacja rynkowa wymusiła podjęcie decyzji o podwyżce. Normalne 30 zł, ulgowe 25 zł, studenci 15 zł, młodzież szkolna 10 zł.

TP MAXY, środa 5 lipca godz. 17.00 Klub Studencki Żaczek - rejestracja i wyniki online