Archiwum nowości - styczeń 2022

Barometr, Żaczek 2022-02-02 - rejestracja

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - turniej ODWOŁANY !!!

Niestety z uwagi na brak zgłoszeń zmuszeni jesteśmy

ODWOŁAĆ TURNIEJ WOŚP w NCK !

Rejestracja do turnieju - Gramy dla WOŚP - kliknij w panel!

Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Turniej par BAROMETR - Klub Żaczek 26 stycznia 2022

Mamy świadomość, że reaktywacja środowych barometrow w tych trudnych czasach nie będzie łatwa. Pomimo tego zapraszamy wszystkich chętnych na dzisiejszy - prawdopodobnie kameralny, turniej. Do zobaczenia w Klubie Żaczek o godzinie 17.00. Czekamy!!!

Półkolonia dla dzieci w Skawinie

W minionym tygodniu, przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, dzieci i młodzież ze Skawiny mogły uczestniczyć w codziennych zajęciach brydżowych w ramach półkolonii. Oprócz nauki i doskonalenia gry w brydża, dzieci miały okazję pojeździć na łyżwach, popływać, pograć w piłkę nożną, koszykówkę, a także... powygłupiać się :) 

Zajęcia prowadzili trenerzy Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Marcin Kuflowski i Maciej Kędzierski, a rozdania do gry i turniej podsumowujący przygotowywał Mikołaj Bogucki. Łącznie w półkolonii wzięło udział 22 zawodników, podzielonych - w zależności od rodzaju treningi - na dwa lub trzy poziomy zaawansowania. 

Turniej Klub Żaczek 26 stycznia godzina 17.00

Zapraszamy w najbliższą środę na turniej w Żaczku. Niestety wygasła licencja na panel rejestracyjny ( staramy sie o wznowienie!) dlatego bardzo proszę o zgłoszenia mailowe: zbigniew.sagan@onet.eu , lub telefoniczne 602 77 80 50, tak, aby zorientować sie czy będą chętni. Postaram się uzupełniać i zamieszczać dane dotyczace ilości zgłoszonych par na bieżąco. Jak zawsze proszę o powiadominie telefoniczne znajomych.

Turnieje środowe w Klubie Żaczek ?

W najbliższą środę, 19 stycznia Klub Żaczek będzie zamknięty. Jest szansa, że w kolejną środę turnieje zostaną wznowione.

W najbliższy piątek zapadnie decyzja w kwestii reaktywacji działalności Klubu Żaczek. Od tej decyzji uzależniona jest organizacja turniejów środowych. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej. 

Do Something Great z Przemkiem Kurzakiem!

Cześć! Zapraszam Was bardzo serdecznie do skorzystania z nowej platformy e-learningowej (https://dosg.eu/) gdzie dostępne są już różne kursy wideo. Jest tam też kurs mojego autorstwa -  podstawy gry w brydża sportowego.
 
Dostęp do całej platformy (w tym do mojego kursu) jest całkowicie darmowy dla osób, które zarejestrują się na stronie do końca stycznia - wtedy otrzymują darmowy dostęp do 21 marca 2022.