Archiwum nowości - grudzień 2021

... spełnienia marzeń !

... antycypacja 2022

... idą Święta

Klub Żaczek - zamknięty do końca roku!

W związku z otrzymaną informacją, że Klub Żaczek, jako organizacja powiązana ze środowiskiem uczelnianym, został wyłączony z działalności do 9 stycznia 2022 roku, jesteśmy zmuszeni zawiesić rozgrywanie środowych barometrów do odwołania.

3. Liga Małopolska - sezon 2021/22 - informacja dla zgłoszonych drużyn

Przypominamy, że Kapitanowie drużyn, zgodnie z regulaminem rozgrywek 3. Ligi Małopolskiej, zobowiązani są do przedłożenia organizatorom dokumentów poświadczających wypełnienie obowiązków wynikających z uchwały 59/2021 PZBS dot. bezpieczeństwa zawodów (COVID-19). Zawodnicy, którzy przesłali certyfkat szczepieniu drogą e-mail lub okazali go podczas Krakowskiej Jesieni Brydżowej 2021, są z tego obowiązku zwolnieni.

Turniej na maxy - 8 grudnia 2021 - wyniki

House of Bridge - Zapraszamy do gry!

Rzadko miewamy okazję pochwalić się sukcesami innymi niż sportowe, dlatego z dużą przyjemnością przedstawiamy brydżowe "dziecko" naszego Kolegi, Piotra Kuca-Dzierżawskiego - HOUSE OF BRIDGE (HoB). 

HoB to miejsce do gry w brydża w internecie. Z założenia - nowocześniejsze i przyjaźniejsze użytkownikom od tych, które dotychczas znali i klikali w karty :) Projekt House of Bridge jest nowy i cały czas się "testuje", ale też cały czas rozwija, by lada moment stać się największym graczem na polskim (i nie tylko) rynku.

Zapraszamy do testowania! Darmowy turniej już w najbliższą niedzielę o 20:00!

(kliknięcie obrazka prowadzi do House of Bridge)

Rejestracja - Żaczek, 8 grudnia

Barometr - wyniki na żywo