Archiwum nowości - czerwiec 2021

Wyniki barometr 21-06-30

Posiedzenia Zarządu MZBS - protokoły 1-2

AGH Akademickim Wicemistrzem Polski

W dniach 18-20 czerwca odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym. Małopolskie środowisko akademickie reprezentowały w tym roku zespoły z Akademii Górniczno - Hutniczej, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak co roku, do Krakowa pociągiem wrócił cały worek medali:

SREBRO dla AGH w klasyfikacji generalnej uczelni

ZŁOTO dla AGH w klasyfikacji generalnej uczelni technicznych

SREBRO dla Błażeja Krawczyka oraz Macieja Kędzierskiego (AGH) w klasyfikacji uczelni technicznych turnieju par

BRĄZ dla drużyny AGH 3 (Lech Adamus, Maciej Kędzierski, Błażej Krawczyk, Krzysztof Makieła) w klasyfikacji ogólnej turnieju teamów (srebro w klasyfikacji uczelni technicznych)

Rejestracja do turnieju: Barometr 30 czerwca godz. 17.00 Żaczek

Niestety dalej obowiązują pewne restrykcje pandemiczne, dlatego TYLKO wcześniejsza REJESTRACJA *** (tutaj!!!) - gwarantuje udział w turnieju. Pozostali uczestnicy (nie zarejestrowani) będa dopuszczeni tylko w przypadku wolnych miejsc

KURS INSTRUKTORSKI PZBS 2021

szczegóły - po kliknięciu w poniższy baner

Turniej, środa 23 czerwca 2021 - przełożony!!!

Ustalając datę pierwszego turnieju po przerwie pandemicznej, nie uwzględniliśmy, że w tym terminie o godzinie 18.00, reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra mecz "o wszystko"   w Mistrzostwach Europy, co może mieć znaczny wpływ na frekwencję. Dodatkowo w Klubie Żaczek (miejscu rozgrywek!) będzie funkcjonowala "Strefa kibica" co również nie jest okolicznością sprzyjającą grze w brydża (telebim, kibice, okrzyki, wrzaski, kolejki w barze). Biorąc powyższe pod uwagę zdecydowaliśmy przełożyć termin turnieju. W zamian tytułem "rekompensaty" w pierwszym turnieju po pandemii (prawdopodobnie w środę 30 czerwca) ufundowane zostaną dodatkowe nagrody finansowe dla zwycięzców, oraz gratisowe atrakcje gastronomiczne.

Złoto-srebrna Olimpiada Młodzieży!

Złoty medal Kacpra Kuflowskiego i Franciszka Kurlita (CKiS Skawina) oraz srebrny Gabrieli Kroner i Anny Basiury (CM Jordan Kraków) - to największe osiągnięcia reprezentacji Małopolski na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Łódzkie 2021, która odbyła się w dniach 14-18 czerwca w Tuszynie. Ponadto mnóstwo miejsc "punktowanych" (TOP8) oraz drugie miejsce w klasyfikacji województw. Brawo, nasza Młodzieży!

Pula 2021 - zaproszenie i informacje

Mityng Górnośląski - zaproszenie