Archiwum nowości - maj 2021

Szukasz pary do teamu lub teamu, w którym możesz zagrać? KLIKNIJ

Zgłoszenia do rozgrywek ligowych 2020/21 (już 13 drużyn!)

Stan zgłoszeń na dzień 29 maja 2021, godz. 14:00 (pozostałe drużyny nie przekazały jeszcze informacji). Jest zatem 100% pewności, że rozgrywki wystartują, być może z podziałem na III ligę i ligę okręgową - pierwsze mecze zaplanowane będą na 13 czerwca (niedziela). Szczegóły 5 czerwca, gdy zamkniemy listę zgłoszeń.

UWAGA: W zakładce "SZUKAM PARTNERA" - ogłoszenia zawodników zainteresowanych grą w lidze i szukających teamu lub pary do teamu!

Nagrody za pomoc w głosowaniu na projekty w Budżecie Obywatelskim

Apelujemy o wsparcie naszych projektów w związku z walką o dofinansowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Oczywiście można pomagać bezinteresownie, ale i tak chcemy uhonorować tych, którzy chcą i mogą zaangażować się mocniej. Poniżej tabela nagród, którą przygotowaliśmy dla tych najbardziej zmobilizowanych. 

Eliminacje OOM i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Ostatnie pożegnanie Barbary Batkiewicz

... nastąpi 28 maja o godzinie 12.00. Kondukt od bramy głównej Cmentarza Rakowickiego na miejsce wiecznego spoczynku. R.I.P.

Hey-now from Krakow, 19 maja 2021

Komunikat początkowy III Ligi Małopolskiej i Ligi Okręgowej 2020/21

Szanowni Państwo,
 
w związku z decyzją Polskiego Związku Brydża Sportowego o wznowieniu rozgrywek sezonu 2020/21 i planowanym ich zakończeniu do września 2021, przygotowujemy rozgrywki III Ligi Małopolskiej i (być może) Krakowskiej Ligi Okręgowej w nowej formule, zwiększającej bezpieczeństwo jej uczestników.
 
Nasza propozycja:

Hey-now from Krakow - 19 maja, godzina 17.45 BBO - bezpłatnie!

Zapraszamy serdecznie na ten  turniej! - ale także do oddania głosu w konkursie Budżetu Obywatelskiego. Jak zawsze proszę o poinformowanie jak największej liczby: znajomych, rodziny itp. Każdy głos się liczy!!! 

Przypominamy o składkach członkowskich za rok 2021

W związku z komunikatem Polskiego Związku Brydża Sportowego o wznowieniu rozgrywek ligowych na szczeblach centralnych, przypominamy zawodnikom małopolskich drużyn z ekstraklasy, I ligi i II ligi o konieczności uzupełnienia brakujących opłat członkowskich zawodników przed rozegraniem pierwszych rozdań. 

Wysokość składki członkowskiej na rok 2021 sprawdzić można TUTAJ.

Wpłat dokonywać należy na konto Małopolskiego Związku Brydża Sportowego: 22 8591 0007 0020 0057 2262 0001