Archiwum nowości - marzec 2021

Hey-now from Krakow - 31 marca godzina 17.45 BBO

Krakowska Wiosna Brydżowa 2021 - wyniki

Krakowska Wiosna Brydżowa 2021 - Memoriał Andrzeja Wilkosza

Zapraszamy serdecznie do gry w Krakowskiej Wiośnie Brydżowej 2021 Online. W związku z tym, ze po raz kolejny imprezę rozgrywamy jako Memoriał Andrzeja Wilkosza, zachęcamy do przypomnienia sobie sylwetki naszego Arcymistrza w poniżej zamieszczonych artykułach prasowych i wspomnieniach naszych Kolegów-Brydżystów.

FOTO-WSPOMNIENIE Witolda STACHNIKA

artykuły prasowe: DZIENNIK POLSKI || RZECZPOSPOLITA

O Uśmiech Patryka 12 i 1/2 - DZIĘKUJEMY

Nie ma słów, które wystarczająco dobrze opiszą naszą wdzięczność dla środowiska brydżowego, od trzynastu lat wspierającego nas, Rodziców, i samego Patryka, w Jego codziennych zmaganiach z mukowiscydozą. 

Dlatego po prostu mówimy: DZIĘKUJEMY za wspaniałą, szlachetną postawę. Wasze wsparcie jest dla nas wielką motywacją do tego, by wspólnie z Patrykiem stawiać czoła chorobie i wychodzić z tej walki zwycięsko.

Agnieszka i Maciej Wieczorek

O Uśmiech Patryka 12 i 1/2 - znamy zwycięzców!

Marek JAROSZ i Bartosz BAŃKOWSKI (CKiS Skawina) zwyciężają w OTP "O Uśmiech Patryka 12 i 1/2", wyprzedzając dwie świętokrzyskie pary: Stanisława PAJĄKA z Januszem GAWĘCKIM oraz Dariusza BANASIA i Jacka BALCEROWSKIEGO.

W turnieju OTP "O Uśmiech Patryka - dogrywka" najlepsi okazali się być reprezentujący Kontrę Koszalin - Radosław SZYMCZAK i Marcin WILIŃSKI. Za nimi finiszowali Krzysztof GOŁAŚ i Lech SADOŚ (MA) oraz Andrzej FRONCZAK i Kazimierz KONEFAŁ (WM).

O Uśmiech Patryka - 2008-2020 - pełne wyniki!

#TurniejInnyNiżWszystkie

A CZY TY TEŻ ZAGRASZ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W #PATRYKTEAM ??

Hey-now from Krakow - 10 marca - wyniki