Archiwum nowości - styczeń 2021

Nauka brydża z Kurą

Hey-now from Krakow, środa 2021-02-03 godzina 17.00 BBO

Szanowni Państwo! Turniej Hey-now from Kraków, przewidziany na dzień 27 stycznia 2021 nie odbył się z uwagi na zbyt małą liczbę zgłoszeń. Było dosłownie kilka zalogowanych par a niektóre z nich tuż przed startem turnieju wyrejestrowały się. Nie wiem co jest przyczyną tak niskiej frekwencji szczególnie dlatego, że w normalnych czasach w ten sam dzień tygodnia o tej samej porze w Żaczku czy Rotundzie w turniejach krakowskich uczestniczyło 40-50 par! Być może nie wszyscy potencjalni chętni mają wiedzę na temat tej inicjatywy, być może przyczyną jest brak danych osobowych potencjalnych uczestników, bo nie sądzę aby wpisowe w wysokości 8 zł od zawodnika stanowiło barierę nie do pokonania. Przypominam, że w tych turniejach można też zdobywać PKL-e, a w przypadku uczestnictwa większej ilości par, zgodnie z wcześniejszą obietnicą może zostać uruchomiona klasyfikacja długofalowa wraz z nagrodami finansowymi.

Zaproszenie z Wielkopolski

Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Andrzej Broda we wspomnieniu Andrzeja Hycnara

Hey-now from Krakow 2021-01-27, godzina 17.00

Zapraszam serdecznie na turniej "Hey-now from Krakow", środa 27 stycznia, godzina 17.00 - platforma Bridge Base Online. 7 rund po 3 rozdania na zapis maksymalny. Opłata startowa 2.10 BBO$ od zawodnika.

Zmarł Andrzej Broda

 Przeżył 84 lata. Zasłużony działacz i zawodnik TZBS. Zwycięzca wielu turniejów regionalnych. 
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 20 stycznia 2021 r. o godz. 14:00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta Żałobna za spokój Duszy Śp. Zmarłego, po której prochy zostaną przeniesione i pochowane i grobowcu rodzinnym na Starym cmentarzu w Tarnowie.

"Nasze" turnieje na BBO - zapraszamy

Uwaga: rejestracja możliwa tylko dla graczy, którzy w swoim info mają flagę Polski i zaznaczony język Polski