Archiwum nowości - listopad 2020

Krakowska Jesień Brydżowa 2020 - PODSUMOWANIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom Turniejów podczas KRAKOWSKIEJ JESIENI BRYDŻOWEJ 2020 - MEMORIAŁU JANA BLAJDY ONLINE.

To niesamowite, jak licznie zaszczyciliście nas swoją obecnością przed komputerami (tylko tego żal...) i upamiętniliście Jasia Blajdę.

Medaliści 1. Internetowych Mistrzostw Polski Teamów (77 drużyn):

4. Memoriał Jana Blajdy - wspomnienie Jasia (księga pamiątkowa MZBS)

Na stronie głównej Krakowskiej Jesieni Brydżowej - 4. Memoriału Jana Blajdy, przypominamy wspomnienia na temat Jasia opublikowane w księdze pamiątkowej w styczniu 2017 roku...

http://czaja.pzbs.pl/kjb/

4. Memoriał Jana Blajdy - aktualne zgłoszenia (25 XI, godz. 18:30)

INTERNETOWE MISTRZOSTWA POLSKI TEAMÓW - 74 drużyny (składy)

DZIŚ OSTATNI DZIEŃ REJESTRACJI

ZBIERZ SKŁAD RZUTEM NA TAŚMĘ :-)

Odszedł Adam Stono

Z przykrością informujemy, że odszedł od nas kolejny zasłużony gracz - Adam Stono, arcymistrz, odznaczony złotą odznaką "Zasłużonego dla PZBS". Spoczywaj w pokoju. Uroczystości pogrzebowe - czwartek 26 listopada godzina 12.00 Cmentarz w Krzyżu  - Tarnów

Krakowska Jesień Brydżowa 2020 Online - szczegóły

SZCZEGÓŁY - PO KLIKNIĘCIU W BANER!

projekt współfinanowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego i Miasta Kraków

Krakowska Jesień Brydżowa 2020 ONLINE- komunikat

AKTUALIZACJA

Krakowska Jesień Brydżowa 2020 odbędzie się w formule ONLINE. Po potwierdzeniu nowej rangi zawodów przez Polski Związek Brydża Sportowego opublikujemy harmonogram.

Zarząd Małopolskiego Związku Brydża Sportowego informuje, że Krakowska Jesień Brydżowa 2020 odbędzie się zgodnie z kalendarzem PZBS w dn. 27-29 listopada. Najpóźniej do 15 listopada przekażemy informację, czy będą to tradycyjne rozgrywki na żywo, czy też impreza rozgrywana za pośrednictwem BridgeBaseOnline w nieco zmienionej formule. Niestety okoliczności związane ze stanem epidemii, ale i negocjacje z partnerami wspierającymi organizację imprezy (Województwo Małopolskie, Miasto Kraków), nie pozwalają jeszcze na przekazanie ostatecznej decyzji co do jej kształtu, prócz takiej, że na pewno się odbędzie.