Archiwum nowości - wrzesień 2020

Składki zawodnicze (indywidualne) 2020-2021 oraz DMP

Nowe kursy internetowe, w tym propozycje dla 60+

TREFL i KARO to propozycje bezpłatne realizowane we współpracy z Brydż 60+. KIER i PIK to kursy komercyjne, dedykowane bardziej zaawansowanym graczom, a poprowadzą je utytuowani zawodnicy ekstraklasy Adam Krysa i Mateusz Sobczak. Kliknięcie w zdjęcie przenosi do strony www.szkoleniabrydzowe.pl, gdzie znajdą Państwo wiecej informacji.

 

Cafe Kontynenty, barometr-maxy, poniedziałek 28 września

  1. Wit Klapper - Jerzy Michałek
  2. Kazimierz Dziadkowiec - Tadeusz Rejdych
  3. Marek Kowalski - Waldemar Rybka

Wyniki ***

Złe wiadomości z ostatniej chwili.

Ekipa prowadząca lokal Cafe Kontynenty serdecznie dziękuje wszystkim brydżystom odwiedzajacym lokal przez wiele lat - podczas turniejów, za mile spędzony czas, życząc zdrowia i powodzenie w dalszych zmaganiach sportowych. Z powodów ekonomicznych wywołanych pandemią Lokal Cafe Kontynenty, w obecnej formie, funkcjonował będzie tylko do  końca września 2020 a turniej poniedziałkowy 28 września, będzie niestety ostatnim w tym sympatycznym gronie. W imieniu MZBS wypada nam tylko podziękować, życząc powodzenia.

Zapisy turniej poniedziałkowy Cafe Kontynenty 28 września - maxy

KOMPLET 16 PAR - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Komunikat dot. rozgrywek ligowych na poziomie regionalnym (III liga i liga okręgowa)

Uprzejmie informujemy, że rozgrywki sezonu 2020/21 w ramach III ligi małopolskiego oraz Krakowskiej Ligi Okręgowej - rozpoczną się z opóźnieniem i być może w zmienionej formule w związku z sytuacją epidemiologiczną. Regulaminy rozgrywek zostaną ogłoszone do 31 października 2020 r.

Jednocześnie za końcowe wyniki sezonu 2019/20 - uznano bieżące wyniki rozgrywek na obu szczeblach sprzed 10 marca 2020, kiedy to zawieszono wszelkie rozgrywki sportowe. Z III ligi nie spadają żadne drużyny (każda zachowuje prawo do gry w nowym sezonie). Prawo do awansu do III ligi przysługuje drużynom zajmującym 1. miejsca w ligach okręgowych. 

Komunikat dot. centralnych rozgrywek ligowych

Uprzejmie prosimy drużyny z prawem do gry w ekstraklasie, I lidze i II lidze - o zapoznanie się z komunikatem Polskiego Związku Brydża Sportowego dot. rozpoczęcia rozgrywek w nowym sezonie.

OPŁATY STARTOWE ZA UDZIAŁ W LIDZE WNOSIMY NA KONTO PZBS. SKŁADKI INDYWIDUALNE (ZAWODNICZE) ORAZ OPŁATA ZA UDZIAŁ W DMP (150 zł) WNOSIMY  NA KONTO MZBS

KOMUNIKAT 

Czwartek 24 września turniej w Cafe Kontynenty odwołany.

Turniej odwołany - zbyt mała ilość zgłoszeń. Przyjmuję zapisy na poniedziałek 28 września - Cafe Kontynenty!

Turniej czwartkowy w Cafe Kontynenty 24 września - zapisy

Zapisy na turniej czwartkowy - do środy godzina 22.00 - zapraszamy!

  1. Grażyna Plutecka - Andrzej Plutecki
  2. Hanna Leskiewicz - Katarzyna Michałek
  3. Tadeusz Garbacik - Jerzy Michałek
  4. >???