Archiwum nowości - lipiec 2020

Telekom i Piast Skawina w finale 1.ODMPP

Telekom awansował do finału pokonując w zaciętym meczu rozstawiony z nr 1 Szlem Barlinek 55:46.

Zapis meczu: 

Piast Skawina bardzo pewnie wygrał natomiast z rozstawioną z nr 2 Magmą Zawiercie 110:24

Zapis meczu: 

... niestety jeszcze ta, smutna wiadomość

Akademia Treningu Brydżowego w Internecie

Miło nam poinformować, że MZBS, przy finansowym wsparciu Gminy Skawina, realizuje projekt pn. Akademia Indywidualnego Treningu Brydżowego w Internecie, w ramach którego młodzi zawodnicy reprezentujący Centrum Kultury i Sportu w Skawinie - mogą przy wsparciu trenerów doskonalić swoje umiejętności brydżowe.

Korzystamy oczywiście z platform: BridgeBaseOnline i Absurd. 

projekt współfinansowany ze środków budżetu gminy Skawina.

Odeszła ... Dorota Furdzik

Z głębokim żalem zawiadamiam, odeszła z naszego grona Mistrzyni Polski - Dorota Furdzik. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 24 lipca o godzinie 11.00  w Kaplicy na Cmentarzu w Grębałowie. R.I.P.

Lato na nowosądecczyźnie 2020 - Turniej W Łososinie Dolnej - ODWOŁANY!

Z powodu kwarantanny (ognisko koronawirusa) - turniej w Łososinie Dolnej, 19 lipca - ODWOŁANY!

Zmarł Bogusław Wardzała

Z głębokim żalem zawiadamiam, że z naszego grona odszedł Bogusław Wardzała. Uroczystości żałobne odbędą się w dniu 16 lipca (czwartek) o godzinie 13.00 na Cmentarzu Podgórskim ... R.I.P.

Lato na nowosądecczyźnie 2020 - Turniej w Barcicach, wyniki

KURS INSTRUKTORSKI PZBS 2020

W imieniu Polskiego Związku Brydża Sportowego, zapraszamy chętnych na KURS INSTRUKTORSKI, którego ukończenie pozwoli uzyskać tytuł instruktora brydża sportowego, ale również - po prostu poprawę swoich brydżowych umiejętności. Szkolenie prowadzić będą trenerzy: Włodek Krysztofczyk i Marcin Kuflowski. 

Więcej informacji - na stronie PZBS: TUTAJ

Lato na nowosądecczyźnie 2020

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na Turniej w Barcicach 12 lipca. Informacja w zakładce ALF Nowy Sącz. Zgłoszenia przyjmuje Adam Waśko.

Zmarł ... Jerzy Dulczewski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 lipca odszedł z naszego grona Jerzy Dulczewski. Pasjonat brydża i fotografii, którego fotorelacje zamieszczaliśmy na naszej stronie internetowej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 14 lipca o godzinie 13.00 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. R.I.P.