Archiwum nowości - grudzień 2017

Pierwszy turniej w Nowym 2018 Roku

WYNIKI ELIMINACJI KADRY 2017 (po weryfikacji!!!)

WYNIKI POPRAWIONE***

Po uwzględnieniu zgłoszonych reklamacji wyniki eliminacji przedstawiają się następująco: 1. Tytus Bisping - Marcin Wilczyński, 2. Antoni Paja - Jerzy Pasich, 3. Marek Jaworski - Grzegorz Superson, 4. Piotr Kuc-Dzierżawski - Tomasz Stryszawski, 5. Paweł Skałacki - Jan Skuciński. Wymienione pary awansują do dalszej fazy rozgrywek kadrowych. Odebrałem również szereg uwag krytycznych, co do terminu i systemu rozgrywania "eliminacji" z którymi zgadzam się w całej rozciagłości. Osobiście, mam nadzieję, że zaistniała sytuacja już nigdy się nie powtórzy.

TURNIEJ NOWOROCZNY W MIELCU - Hotel Polski

Wyniki GPPPP Mielec - online***

Wyniki barometr online***

UWAGA NOWOŚĆ! Klikając w kwadracik ze strzałką, obok kontraktu - śledzimy licytację na każdym ze stołów.

WYNIKI ELIMINACJI KADRY 2017 (do weryfikacji!!!)

Poniżej link do wstępnych wyników eliminacji KADRY 2017. Bardzo proszę zainteresowanych o sprawdzenie poprawności wyliczenia wyników i przesłanie reklamacji na ares:  zbigniew.sagan@onet.eu

KADRA 2017 - WYNIKI

Browar Lubicz, Barometr-maxy 2017-12-27,

  1. Wit Klapper - Andrzej Lubojemski
  2. Adam Lenda - Krzysztof Pomorski
  3. Piotr Kuc-Dzierżawski - Tomasz Stryszawski

Wyniki***     DF Barometr***     DF KR Jesień***

Karkołomny Regulamin eliminacji Kadry - poprawka!!!

W związku z tym, że informacje dotyczace sposobu rozgrywania eliminacji do Kadry zostały podane (patrz poniżej!) po zamknięciu zgłoszeń (co mogło mieć wpływ na decyzję o uczestnictwie w eliminacjach) przedłużono termin zgłoszeń do dnia 26 grudnia 2017. Turnieje środowe, 27 grudnia: barometr w lokalu Browar Lubicz, oraz część turnieju Grafitowy Szczupak w Tęgoborzy rozgrywane będą na tych samych rozdaniach, w tym samym czasie. Wyniki poszczególnych, 27 "wspólnie  rozegranych rozdań" uzyskane w obu tych turniejach przez pary zgłoszone do eliminacji Kadry, zostaną przeliczone na zasadzie konfrontacji pomiędzy zainteresowanymi parami (IMP - do średniej z ich wyników!).

Turnieje poniedziałkowe i środowe

Turnieje poniedziałkowe rozgrywane będa nadal w Restauracji Ermitaż (czerwona strzałka), ul. Lubicz 15. Podejmujemy próbę rozgrywania turniejów środowych w lokalu Browar Lubicz (niebieska strzałka). Na kolejny turniej środowy, 27 grudnia zapraszamy do Browaru Lubicz, tuż obok dotychczasowej lokalizacji. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Ermitażu, można będzie korzystać z parkingu, także w środy!!!

Podziękowanie Ewy Kwiecień...

Ermitaż, barometr-maxy 2017-12-20

  1. Maksymilian Chodacki - Jerzy Michałek
  2. Wit Klapper - Mateusz Sobczak
  3. Jacek Herman - Piotr Stopa

Wyniki***      DF Barometr***      DF KR Jesień***