Brydż młodzieżowy

Zajęcia dla początkujących studentów na AGH

Organizacja Studencka Just Brigde AGH oraz sekcja brydza AZS AGH zaprasza studentów wszystkich krakowskich uczelni na zajęcia z brydza dla poczatkujacych. Pierwsze zajęcia odbędą się 22 października o 19:00 w sali 1.9 budynku B7 AGH.
Szczegóły na stronie internetowej http://www.justbridge.agh.edu.pl/

Młodzież z Krakowa zdominowała młodzieżowe mistrzostwa

Jak co roku w czasie ferii zimowych, w gościnnym ośrodku "U Pradziada" w Stasikówce odbywają się obozy kadr młodzieżowych Małopolski, a także turnieje rangi Mistrzostw Małopolski U-18. Nie inaczej było tym razem, gdy rozdano dwa komplety medali - za rywalizację w mikstach oraz na zapis średni.

Małopolska młodzież zdominowała Mistrzostwa Polski Młodzików!

Znakomite wyniki osiągnęli małopolscy najmłodsi brydżyści podczas VII Mistrzostw Polski Młodzików, odbywających się w Starachowicach w dn. 19-22 października. Podwójne zwycięstwa w turniejach teamów i par chłopców oraz dwa medale w turnieju open - świadczy o dominacji naszej utalentowanej młodzieży.

Kadrowe sukcesy młodzieży

Pełne podium w kategorii U-15, zwycięstwo w U-20 i pozycje na podium w U-25 juniorek i juniorów - niesamowite sukcesy małopolskich brydżystów w rozgrywkach kadrowych w Szczyrku!

Kategoria U-15 (młodzik) - WYNIKI 

Srebro i brąz młodzików na MPM

Małopolska znów najlepsza wśród województw, a UKS Olimpia Dwójka Kraków w klasyfikacji szkół. Na ten sukes złożyły się bardzo dobre występy podopiecznych przede wszystkim Agaty Kowal. Kilka punktów dołozyli zawodnicy CKiS Skawina i MPEC Tarnów. Medale zdobyli; srebrny w drużynie Bartosz Bunar, Hieronim Dzieślewski, Dominik Rajtar i Kacper Wieczorkowki (UKS Olimpia Dwójka Kraków) i brązowy w parach Michał Kuczkowski (MPEC Tarnów) i Szymon Superson (UKS Olimpia Dwójka Kraków). Zawody komputerowo obsłużył Piotr Wzorek.