Korespondencyjne Mistrzostwa Polski
Kraków, Restauracja Ermitaż - 11.09.2017 r.

         
[ Wyniki ] [ Historie ]
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 130Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPJ&J Kraków
 
61.562576
 225Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MPTS Wisła Kraków
Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
60.762274
 32Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPGold Drop Limanowa
Lajkonik Kraków
60.432072
 427Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MPPiast Kraków 59.031770
 536Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
5.0
7.0
MPWIKR.PL Kraków 58.991568
 631Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPWIKR.PL Kraków 57.411266
 78Jerzy Pasich
Mirosław Sady
7.0
12.0
MPLegenda AZS AGH Kraków
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
56.171064
 87Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPLajkonik Kraków 55.66762
 926Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPGold Drop Limanowa
Dyktator - Last Minute Kraków
54.78560
 1016Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPKetz Super Bond Kraków 54.57558
 1111Katarzyna Michałek
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
SL
MP
KONSTANTA Bielsko-Biała
Ekspans Kraków
54.16456
 1214Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPGold Drop Limanowa
 
53.91454
 1319Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPLajkonik Kraków
 
53.84452
 143Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPSingleton Kraków
 
53.42350
 1521Grzegorz Superson
Waldemar Rybka
11.0
4.0
MPDiebold Nixdorf Cracovia
Singleton Kraków
52.10348
 165Jerzy Jeleń
Karol Kędziorek
2.0
 
PM
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
 
51.30246
 1717Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPCzarna Papuga Zwierzyniec Kraków 51.15244
 186Ryszard Cieślik
Józef Barczyk
2.5
7.0
MPLajkonik Kraków
Ekspans Kraków
50.96142
 194Przemysław Picheta
Maciej Kędzierski
3.0
2.5
MPCKiS Skawina 49.82140
 2018Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
21.0
19.0
SL
MP
KONSTANTA Bielsko-Biała
TS Wisła Kraków
49.79 38
  28Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
 
2.0
MP  49.79 36
 2238Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
 
MP
Sfora Cibora Kraków
 
48.89 34
 239Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPJ&J Kraków 48.82 32
 2429Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPPiki Kurdwanów Nowy Kraków 48.70 30
 2512Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMaraton Kraków 48.51 28
 2615Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
1.0
1.0
MPJust Bridge AGH 2 47.04 26
 2724Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MP  46.30 24
 2834Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPJ&J Kraków 46.10 22
 2935Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MPŚwiatowid Kraków 45.79 20
 3032Leszek Ochał
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MPMaraton Kraków
TS Wisła Kraków
45.63 18
 3110Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP 
Szlem Kraków
45.17 16
 3223Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMaraton Kraków 44.42 14
 3322Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMKS KSOS Kraków
Gold Drop Limanowa
43.13 12
 3413Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPPiki Kurdwanów Nowy Kraków
Singleton Kraków
42.48 10
 3520Colin Haldenby
Maria Haldenby
 
 
MP  38.82 8
 361Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Aleksander Wójcik
1.5
5.0
MP 
Singleton Kraków
38.75 6
 3737Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
 
 
MPMKS KSOS Kraków
UKS Olimpia Dwójka Kraków
38.33 4
 3833Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPPiki Kurdwanów Nowy Kraków 34.13 2

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-09-12 o 17:41:00