Grad medali na Mistrzostwach Polski Juniorów

Nasza młodzież odniosła spore sukcesy na zakończonych ostatnio Mistrzostwach Polski Juniorów w dwóch kategoriach wiekowych 19-20 i 21-25. Oto kolekcja medalowa. Najwięcej medali przywieźli zawodnicy CKiS SkawinaWincor Nixdorf Cracovia i MPEC Tarnów. Przemysław Picheta i Łukasz Pląder wywalczyli dwa tytuły mistrzowskie w parach open i teamach w kat. 19-20. Przemek dołożył jeszcze brąz w mikstach. Justyna Żmuda zdobyła złoto i brąz odpowiednio w konkurencjach dziewcząt i mikstach 21-25. Złoty medal w drużynie i czwarte w parach wywalczył Yan Shpuntou w kat. 21-25, a srebro zdobyli Marcin Bojarski i Maksymilian Chodacki także w druzynie i siódme w parach open 21-25. Złoto również wywalczyli w/w teamch 19-20 Krzysztof Superson i Michał Krysa. Dwa srebrne krążki przywieźli Krzysztof Cetera i Wojciech Garncarz, a brąz zdobyły także Aleksandra Byra i Anna Burda w turnieju dziewcząt 19-20 oraz czwarte miejsce w teamach.

Dobre rezultaty zanotowała również Justyna Długosz, która była czwarta w mikstach 21-25 i piąta z Agnieszką Szczypczyk w turnieju dziewcząt. Adam Krysa był - kolejny raz - czwarty w teamach. Niezłą dziewiątą lokatę uzyskali Wojciech Stachnik i Grzegorz Wadas w turnieju open do lat 25.