KR LO 2016/2017 Faza 2

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
[ Faza 1 ]
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | krlo1617 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Aleksandra ByraJust Bridge AGH 11.03252+34-32      0+6
2Włodzimierz WierzbickiMaraton0.9216-1+10  -6+4    
 Leszek OchałMaraton0.9216-1+10  -6+4    
4Krzysztof CeteraJust Bridge AGH 10.8240  +7 -7+16  +21 
5Bolesław ZysekŚwiatowid0.78216  +3+17  +2-4  
6Halina ŚwięchŚwiatowid0.75264  +20-16-19+14+2-40-6
7Leszek NowakTSU Falcon Skawina0.7252  -33+2+19-5+1+1  
8Piotr WzorekJust Bridge AGH 10.61204 -7 -2 -4   -16
9Marcin KuflowskiCKiS Skawina 20.56276+37-4-9-10-18-6    
10Ryszard OstrogórskiTSU Falcon Skawina0.56348+1-10-7+3+36-14+250  
11Wojciech GarncarzJust Bridge AGH 10.52240-6 +33 -7+16  +21 
12Marian NankeŚwiatowid0.48240-37+4    +29-70-6
13Wojciech SkośPiki Kurdwanów Nowy 0.44240+13+10    +16+28+1+33
 Ryszard CalikŚwiatowid0.44240+11+39  -36+5  -21+16
15Bogusław ŻugajSzlemik0.44288+4+20-1+5+23+22+15+6+27-29
16Józef GustofTSU Falcon Skawina0.38288-20+4-7+3+36-14+25   
17Zdzisław GędłekMaraton0.38192+20-4+9+10+7-16-29+7  
18Wiesław IgłaTSU Falcon Skawina0.37300 -10-33+2+19-5 0  
19Stanisław DynowskiŚwiatowid0.37216+11+39+3+17-36+5    
20Bartosz BunarSobieski II LO 0.35228+3       -150
21Dorota GadaśPiki Kurdwanów Nowy 0.33216+13+10    +16+28  
22Dominik RajtarSobieski II LO 0.26300 +15  -5-17  -15-1
23Andrzej ŻugajSzlemik0.25264  -1+5+23+22+15+6-1-33
24Mateusz DominikJust Bridge AGH 2 0.21252+1-11+10+25  +18-600
25Jerzy BatkoŚwiatowid0.16192-37+4    +29-7-21+16
26Łukasz BaniakJust Bridge AGH 2 0.16228+1-11+10+25+5-28+18-6  
27Anna BieleckaSzlem0.15216          
28Adam OwocMaraton0.14312+20-4+9+10+7-16-29+7+3-6
29Krzysztof PiotrowskiJust Bridge AGH 10.12204 -7 -3+6    -16
30Hieronim DzieślewskiSobieski II LO 0.1216+3   +11   00
31Kacper KuflowskiCKiS Skawina 20.1252-11-39-16 +2+8    
32Krystyna GrzegorzewskaSzlemik0.01192+4+20      -1-33
33Agata KowalUKS Olimpia Dwójka 1-0.03228+14+11  -5-22+18   
34Łukasz KasperczykCKiS Skawina 2-0.09228-11-39 -17      
35Krystyna ChmielińskaSzlem-0.12204+6+7-20+16  -1-1  
36Jan BogumirskiSzlemik-0.18216-3-15+25+26+5+9-18-15  
37Kacper WieczorkowskiSobieski II LO -0.19192 +15   -17   -1
38Franciszek KurlitCKiS Skawina 2-0.23228  -16-17+2+8    
39Anna DymekPiki Kurdwanów Nowy -0.23288-27-18+22-25+5+17-18+11+1+33
40Stefan BłaszczykMaraton-0.25240  +16+17  -2+40+23
 Andrzej WójcikMaraton-0.25240  +16+17  -2+40+23
42Bartłomiej KarczJust Bridge AGH 2 -0.26264-14+23-22+2+14-3-15+15+15+1
43Wiesław DymekPiki Kurdwanów Nowy -0.34288-27-18+22-25+5+17-18+11-27+29
44Lech AdamusJust Bridge AGH 2 -0.35300-14+23-22+2+5-28-15+1500
45Janusz SokołowskiSzlem-0.37216+6+7    -25 0-23
46Barbara KonikSzlemik-0.39336-3-15+25+26+5+9-18-15+27-29
47Stanisław GorzulaSzlem-0.53240    +18+6-250-3+6
48Michał MrówkaJust Bridge AGH 2 -0.68228    +14-3  +15+1
49Aron ShindlerUKS Olimpia Dwójka 2-0.76276+27+18-25-5-14     
50Andrzej JeżPiki Kurdwanów Nowy -0.84264  -10-2-11-13  -27+29
51Aleksander PietrowUKS Olimpia Dwójka 2-0.91192+27 -25 -14     
52Maria MorytoPiki Kurdwanów Nowy -0.93240  -10-2-11-13    
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | krlo1617 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Szymon SupersonCKiS Skawina 20.95156+37-4-9-10-18-6    
2Sławomir RemańskiTSU Falcon Skawina0.9212          
3Maria KrasowskaŚwiatowid0.73168  +20-16-19+14    
4Maciej ŚliwińskiJust Bridge AGH 10.7180+34-32+33-2    0+6
5Grażyna PawelaSzlem0.3312          
6Michał MireckiUKS Olimpia Dwójka 10.3120      -16-11  
7Stefan ŁysekSzlem0.3144-34+32-3 -2-8  0-23
8Maria HornungSzlem0.19144  -20+16  -1-1  
9Konrad NosalUKS Olimpia Dwójka 10.1712          
10Roman MadejUKS Olimpia Dwójka 10.16168+14+11    -16-11  
11Andrzej KutekTSU Falcon Skawina0.1560          
12Kazimierz TurkiewiczSzlem0.06180    +18+6 0-3+6
13Kinga KowalUKS Olimpia Dwójka 10.0684    -5-22+18   
14Gabriela NosalJust Bridge AGH 10.05120-6 +7-3+6-4    
15Stanisław WędzinaTSU Falcon Skawina-0.0648-20+4        
16Danuta KarolczakSzlem-0.15168-34+32-3-17-2-8    
17Jan PawlikowskiMaraton-0.24120        +3-6
18Przemysław PasińskiUKS Olimpia Dwójka 2-0.26144 +18 -26 +28    
19Ewa CmuntSzlemik-0.2896          
20Weronika TarnawskaSobieski II LO -0.3496-4         
21Gabriela KisielewskaSobieski II LO -0.35108-4   -5     
22Maria LisowskaUKS Olimpia Dwójka 1-0.4360     -9    
23Bartosz ŻbikUKS Olimpia Dwójka 2-0.46180   -26 +28    
24Maja MrozekSobieski II LO -0.4624    +11     
25Natalia StarońUKS Olimpia Dwójka 1-0.49168 -23     -28  
26Janusz PyzikTSU Falcon Skawina-0.596+1     +1+1  
27Szymon CiosekUKS Olimpia Dwójka 2-0.54156  +1 -5     
28Zofia SkrzypulecUKS Olimpia Dwójka 1-0.5560          
29Michał StasikCKiS Skawina 2-0.5812          
30Zbigniew SojkaTSU Falcon Skawina-0.6712          
31Weronika KargolUKS Olimpia Dwójka 1-0.67132-1         
32Bartosz WróbelSobieski II LO -0.7144 -20   +13  0 
33Marta ArmułaUKS Olimpia Dwójka 1-0.73168 -23   -9 -28  
34Mikołaj BoguckiUKS Olimpia Dwójka 2-0.7524-13   -5     
35Tomasz UstrzyckiUKS Olimpia Dwójka 2-0.79144-13 +1       
36Krzysztof PutajJust Bridge AGH 2 -0.86144          
37Bartosz WolakSobieski II LO -0.8636 -20   +13    
38Emilia SzkaradekUKS Olimpia Dwójka 1-1.3132-1   -23     
39Bogusław CzerniakSzlem-1.4212   -17      
40Stanisław OchońskiUKS Olimpia Dwójka 2-1.69108 -10   +3    
41Mateusz RogalaUKS Olimpia Dwójka 2-1.83120 -10 -5 +3    
42Marcin KolanowskiJust Bridge AGH 2 -1.8824          
 Jolanta RemańskaTSU Falcon Skawina-1.8824          
44Gabriela GibekUKS Olimpia Dwójka 1-1.9212    -23     
45Danuta BaczewskaSzlemik-2.3148          

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-04-04 o 22:43, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.