KRAKOWSKA LIGA OKRĘGOWA 2018/2019

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-2
1Dominik RajtarII LO Sobieski Kraków1.14168+27+23-33+53-11+10+44+14-11+39+210  +9+6
2Rafał SkalnyII LO Sobieski Kraków0.97156+27+23-33+53-11+10+44+14-11 +210  +9+6
3Artur KorzybskiMankiet + Kraków0.95168+8-5+24+2+33-8+35+25+2+7  +1+1+38-3
 Sławomir SkoczMankiet + Kraków0.95168+8-5+24+2+33-8+35+25+2+7  +1+1+38-3
5Marek GumułaMankiet + Kraków0.81120  +12+8+11-10  +3+24+26-8  +10+21
6Jan TruniarzTKKF Drogowiec Kraków0.69180-8 -2+10+18+29+14-5+12+10+200-3+15+5+9
7Marek DąbekMankiet + Kraków0.6996  +12+8+11-10  +3+24+26-8    
8Stefan LampaTSU Falcon Red0.65144 +25 -2-5-18 +5+11 -15+23-2+34-5+42
 Wiesław IgłaTSU Falcon Red0.65144 +25 -2-5-18 +5+11 -15+23-2+34-5+42
10Władysław KaczorTKKF Drogowiec Kraków0.63168-8+5-6+13+18+29+14-5  +200-3+15+5+9
11Małgorzata SerczykMaraton Kraków0.58144  +15+3+5+12  +9+17+17+21+3-15+2-6
 Leszek OchałMaraton Kraków0.58144  +15+3+5+12  +9+17+17+21+3-15+2-6
13Jacek JurczyńskiTKKF Drogowiec Kraków0.53120  -2+10+13+10+26-19+12+10  +18-15  
14Zbigniew GruszeckiTKKF Drogowiec Kraków0.4156 +5-6+13+13+10+26-19-9-10-21+24  +7+29
15Zdzisław GędłekMaraton Kraków0.3596-16-1  +16+18+3+17-4+1      
 Adam OwocMaraton Kraków0.3596-16-1  +16+18+3+17-4+1      
17Gabriela KisielewskaII LO Sobieski Kraków0.2684 -5 -10 +8 +11 +38 -24   +4
18Anna KuśperMankiet + Kraków0.26120+31+11    -16-28  -6+70+1+10+21
19Leszek NowakTSU Falcon Blue0.21168+8+38+27-21-21+16  -8+6+15-8-1-1-5-9
20Józef GustofTSU Falcon Red0.2132+17+29-24-8  -26+19+19-39 +8  +22+9
 Ryszard OstrogórskiTSU Falcon Red0.2132+17+29-24-8  -26+19+19-39 +8  +22+9
22Zbigniew SojkaTSU Falcon Blue0.1184-15    -4 +36+2 -9 0-1  
23Adam SmolikJust Bridge 3 AZS AGH Kr0.06144+9-29-17+31+12+13  -2+33-9+2  -38+3
24Bartosz WolakII LO Sobieski Kraków0.0296 -5 -10 +8 +11 +38-20-24   +4
25Michał GrzemowskiMankiet + Kraków096+31+11    -16-28  -6+70+1  
26Andrzej WójcikMaraton Kraków-0.03144-14-15-27+21  +2-24  +32+36-18+15-9-4
 Stefan BłaszczykMaraton Kraków-0.03144-14-15-27+21  +2-24  +32+36-18+15-9-4
 Anna DymekPiki Kraków-0.03144+16+1+6-13  +2-14-3-7  +12+27-22-9
29Paweł Zaremba-ŚmietańskiPiki Kraków-0.04144+14+15  +21-16-44-11  +9-2+12+27-22-9
30Wiesław DymekPiki Kraków-0.1396+16+1+6-13  +2-14-3-7      
31Zbigniew SamogranickiPiki Kraków-0.1596+14+15  +21-16-44-11  +9-2    
32Janusz PyzikTSU Falcon Blue-0.15180+8 -15-3-19+16-9+28-8+6+15-8-1-1-7-29
33Halina HajaTSU Falcon Blue-0.1584 +38-15-3-19 -9+28 -33      
34Roman UrbańskiTKKF Drogowiec Kraków-0.16120-31-11      -9-10-21+24+18-15+7+29
35Grzegorz RomańskiJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.22168-17-25+12+14-6-11-2+24+8-6+13-10  -10-21
 Paweł BarczykJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.22168-17-25+12+14-6-11-2+24+8-6+13-10  -10-21
37Agata WarunekUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.26108+20 +17-31  +9-28+4-1-26+8    
38Andrzej JeżPiki Kraków-0.31144  +2-10+19+4  -2-24-13+100+7+5-42
 Maria MorytoPiki Kraków-0.31144  +2-10+19+4  -2-24-13+100+7+5-42
40Andrzej KutekTSU Falcon Blue-0.32120-15    -4 +36+2-33-9 0-1-5-9
41Sławomir GoździewskiJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.37132-8-38+11+10+6+11-35+28-12+10-32     
42Marcin BorowskiJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.49168-8-38+11+10+6+11-35+28-12+10-32-36  +2+1
43Anna SkalnyII LO Sobieski Kraków-0.5784-20 -11 -33 -2 -19+39    -2 
44Aleksander BarylakJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.59180+15+17+33-53-12-13+16-25 -10-17-21-6-22-90
45Kazimierz WańdaTSU Falcon Red-0.59108-9 -12 -16-12-14  -38+9 +6+22  
 Stanisław KłyśTSU Falcon Red-0.59108-9 -12 -16-12-14  -38+9 +6+22  
47Wiktor CupiałUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.65108-27   -13 +13   +6-7-12-27-2-1
48Anna BasiuraUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.6584+20 +17-14 -29 -36+4-17      
49Karolina TruszkowskaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.69144 +17+33-53 -13 -25+9-10 -21-6-22-90
50Agnieszka CieślikJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.76120+9-29-17 +12 -3-17-2 -9   -38+3
51Filip SuwadaUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7784  -12 -18 +9-28-9    -7 0
52Karol KraskaUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.79156-27-23-12 -13-10+13 -9 +6-7-12-27-2-1
53Jolanta RemańskaTSU Falcon Blue-1.0896 -17+27-21-21 -13    -23  -7-29
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-2
1Oskar TrybusJust Bridge 3 AZS AGH Kr1.0360   +31 +13 -17 +33 +2    
2Natalia MaślanyJust Bridge 4 AZS AGH Kr0.4448+15   -12 +16       +2 
3Mateusz RogalaUKS Olimpia Dwójka Kraków0.4212 +5              
4Jakub GawronUKS Olimpia Dwójka Kraków0.3824            0 +9 
 Dominik ZawadaUKS Olimpia Dwójka Kraków0.3824            0 +9 
6Wojciech KulaJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.2512      -3         
7Łukasz SłuszniakUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.3636 +5        -26+8    
8Wojciech StarzykUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7124     -10       -7  
9Maciej MakowskiUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7524    -18          0
10Aleksander MorgałaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.8848        +9 -17-36+2   
11Hieronim DzieślewskiII LO Sobieski Kraków-1.2172-20 -11 -33 -2 -19     -2 
12Laura CichońUKS Olimpia Dwójka Kraków-1.3324   -31     -1      
 Paweł PękałaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-1.3324            +2-34  
14Paulina RzepeckaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-1.3824             -34 +1
15Sławomir RemańskiTSU Falcon Blue-1.4736 -17    -13    -23    
16Bartosz WróbelII LO Sobieski Kraków-1.6712          -20     
17Andrzej LasotaTKKF Drogowiec Kraków-1.7524-31-11              
18Marcin DworakUKS Olimpia Dwójka Kraków-1.9212 -23              
19Gabriela KronerUKS Olimpia Dwójka Kraków-248   -14 -29 -36 -17      

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-02-12 o 21:21, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.