KRAKOWSKA LIGA OKRĘGOWA 2018/2019

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
2-12-23-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-2
1Dominik RajtarII LO Sobieski Kraków1.19192-33+53-11+10+44+14-11+39+210  +9+6+9+29
2Rafał SkalnyII LO Sobieski Kraków1.06180-33+53-11+10+44+14-11 +210  +9+6+9+29
3Marek GumułaMankiet + Kraków0.81120+12+8+11-10  +3+24+26-8  +10+21  
4Sławomir SkoczMankiet + Kraków0.76192+24+2+33-8+35+25+2+7  +1+1+38-3-24+9
 Artur KorzybskiMankiet + Kraków0.76192+24+2+33-8+35+25+2+7  +1+1+38-3-24+9
6Jan TruniarzTKKF Drogowiec Kraków0.69180-2+10+18+29+14-5+12+10+200-3+15+5+9  
7Stefan LampaTSU Falcon Red0.65144 -2-5-18 +5+11 -15+23-2+34-5+42  
 Wiesław IgłaTSU Falcon Red0.65144 -2-5-18 +5+11 -15+23-2+34-5+42  
9Władysław KaczorTKKF Drogowiec Kraków0.63168-6+13+18+29+14-5  +200-3+15+5+9  
10Małgorzata SerczykMaraton Kraków0.58144+15+3+5+12  +9+17+17+21+3-15+2-6  
11Leszek OchałMaraton Kraków0.57168+15+3+5+12  +9+17+17+21+3-15+2-6-7+20
12Jacek JurczyńskiTKKF Drogowiec Kraków0.53120-2+10+13+10+26-19+12+10  +18-15    
13Zbigniew GruszeckiTKKF Drogowiec Kraków0.4156-6+13+13+10+26-19-9-10-21+24  +7+29  
14Zdzisław GędłekMaraton Kraków0.39120  +16+18+3+17-4+1      -7+20
15Anna KuśperMankiet + Kraków0.26120    -16-28  -6+70+1+10+21  
16Józef GustofTSU Falcon Red0.2132-24-8  -26+19+19-39 +8  +22+9  
 Ryszard OstrogórskiTSU Falcon Red0.2132-24-8  -26+19+19-39 +8  +22+9  
18Adam SmolikJust Bridge 3 AZS AGH Kr0.06144-17+31+12+13  -2+33-9+2  -38+3  
19Andrzej WójcikMaraton Kraków0.06168-27+21  +2-24  +32+36-18+15-9-4+24-9
 Stefan BłaszczykMaraton Kraków0.06168-27+21  +2-24  +32+36-18+15-9-4+24-9
21Paweł Zaremba-ŚmietańskiPiki Kraków0168  +21-16-44-11  +9-2+12+27-22-9+8-2
22Bartosz WolakII LO Sobieski Kraków0108 -10 +8 +11 +38-20-24   +4 -2
23Leszek NowakTSU Falcon Blue-0.01192+27-21-21+16  -8+6+15-8-1-1-5-9-9-29
24Anna DymekPiki Kraków-0.03144+6-13  +2-14-3-7  +12+27-22-9  
25Zbigniew SamogranickiPiki Kraków-0.07120  +21-16-44-11  +9-2    +8-2
26Janusz PyzikTSU Falcon Blue-0.13204-15-3-19+16-9+28-8+6+15-8-1-1-7-29-1+2
27Roman UrbańskiTKKF Drogowiec Kraków-0.16120      -9-10-21+24+18-15+7+29  
28Paweł BarczykJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.22168+12+14-6-11-2+24+8-6+13-10  -10-21  
 Grzegorz RomańskiJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.22168+12+14-6-11-2+24+8-6+13-10  -10-21  
30Agata WarunekUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.26108+17-31  +9-28+4-1-26+8      
31Maria MorytoPiki Kraków-0.29168+2-10+19+4  -2-24-13+100+7+5-42-13+8
 Andrzej JeżPiki Kraków-0.29168+2-10+19+4  -2-24-13+100+7+5-42-13+8
33Sławomir GoździewskiJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.37132+11+10+6+11-35+28-12+10-32       
34Marcin BorowskiJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.4192+11+10+6+11-35+28-12+10-32-36  +2+1+13-8
35Andrzej KutekTSU Falcon Blue-0.53144   -4 +36+2-33-9 0-1-5-9-9-29
36Aleksander BarylakJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.55204+33-53-12-13+16-25 -10-17-21-6-22-90-8+2
37Kazimierz WańdaTSU Falcon Red-0.59108-12 -16-12-14  -38+9 +6+22    
 Stanisław KłyśTSU Falcon Red-0.59108-12 -16-12-14  -38+9 +6+22    
39Karolina TruszkowskaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.63168+33-53 -13 -25+9-10 -21-6-22-90-8+2
40Wiktor CupiałUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.65108  -13 +13   +6-7-12-27-2-1  
41Agnieszka CieślikJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.76120-17 +12 -3-17-2 -9   -38+3  
42Karol KraskaUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.79156-12 -13-10+13 -9 +6-7-12-27-2-1  
43Jolanta RemańskaTSU Falcon Blue-0.86120+27-21-21 -13    -23  -7-29-1+2
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
2-12-23-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-2
1Oskar TrybusJust Bridge 3 AZS AGH Kr1.0360 +31 +13 -17 +33 +2      
2Marek DąbekMankiet + Kraków0.6996+12+8+11-10  +3+24+26-8      
3Natalia MaślanyJust Bridge 4 AZS AGH Kr0.4448  -12 +16       +2   
4Mateusz RogalaUKS Olimpia Dwójka Kraków0.4212                
5Jakub GawronUKS Olimpia Dwójka Kraków0.3824          0 +9   
 Dominik ZawadaUKS Olimpia Dwójka Kraków0.3824          0 +9   
7Adam OwocMaraton Kraków0.3596  +16+18+3+17-4+1        
8Gabriela KisielewskaII LO Sobieski Kraków0.2196 -10 +8 +11 +38 -24   +4 -2
9Zbigniew SojkaTSU Falcon Blue0.1184   -4 +36+2 -9 0-1    
10Aleksander PietrowII LO Sobieski Kraków0.0812              +1 
11Michał GrzemowskiMankiet + Kraków096    -16-28  -6+70+1    
12Wiesław DymekPiki Kraków-0.1396+6-13  +2-14-3-7        
13Halina HajaTSU Falcon Blue-0.1584-15-3-19 -9+28 -33        
14Wojciech KulaJust Bridge 3 AZS AGH Kr-0.2512    -3           
15Łukasz SłuszniakUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.3636        -26+8      
16Stanisław MierzwaMankiet + Kraków-0.5424              +7-20
 Stanisław SaratMankiet + Kraków-0.5424              +7-20
18Anna SkalnyII LO Sobieski Kraków-0.5784-11 -33 -2 -19+39    -2   
19Paulina RzepeckaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.5848           -34 +1+13-8
20Anna BasiuraUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.6584+17-14 -29 -36+4-17        
21Wojciech StarzykUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7124   -10       -7    
22Maciej MakowskiUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7524  -18          0  
23Filip SuwadaUKS Olimpia Dwójka Kraków-0.7784-12 -18 +9-28-9    -7 0  
24Aleksander MorgałaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-0.8848      +9 -17-36+2     
25Hieronim DzieślewskiII LO Sobieski Kraków-1.0284-11 -33 -2 -19     -2 +1 
26Laura CichońUKS Olimpia Dwójka Kraków-1.3324 -31     -1        
 Paweł PękałaJust Bridge 4 AZS AGH Kr-1.3324          +2-34    
28Sławomir RemańskiTSU Falcon Blue-1.4736    -13    -23      
29Bartosz WróbelII LO Sobieski Kraków-1.6712        -20       
30Andrzej LasotaTKKF Drogowiec Kraków-1.7524                
31Marcin DworakUKS Olimpia Dwójka Kraków-1.9212                
32Gabriela KronerUKS Olimpia Dwójka Kraków-248 -14 -29 -36 -17        

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-02-24 o 23:41, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.