KR LO 2017 / 2018

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
2-12-23-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-2
1Mateusz PatoraCKiS Skawina II1.9212        +23       
2Krystyna GrzegorzewskaAzymut Kr1.6996  +24+36+26+39+12+7-29+47      
3Barbara KonikAzymut Kr1.39144  +24+36+26+39+12+7-29+47-3+23+17+1  
4Laura CichońUKS Olimpia Dwójka1.0812    +13           
5Władysław KaczorTKKF Drogowiec Kr0.92180 +9+4+17  +42+28+14-4-11-2+8-9+22-17
6Andrzej LasotaTKKF Drogowiec Kr0.92144+6-17+2+66  +5+12+3+6+3-23    
 Roman UrbańskiTKKF Drogowiec Kr0.92144+6-17+2+66  +5+12+3+6+3-23    
8Ryszard OstrogórskiFalcon Skawina0.89192+23-20+18+28+1+8+2-5+25+56  -17-1+15+17
 Andrzej WójcikMaraton Kr0.89192-23+20+32+20+1-4-12-7-14-6  +43+38+9+14
10Zbigniew GruszeckiTKKF Drogowiec Kr0.861920+9+4+17  +42+28+14-4-11-2+8-9+22-17
11Kazimierz TurkiewiczAzymut Kr0.8560  0   -9+47  +11+2    
12Józef GustofFalcon Skawina0.77192+23-20+18+28-13+8+2-5+15+56  -17-1+15+17
13Anna KuśperJust Bridge 2 AGH Kr0.7748        +20+17    -7+7
 Michał GrzemowskiJust Bridge 2 AGH Kr0.7748        +20+17    -7+7
15Marcin KuflowskiCKiS Skawina II0.73120-18+3-2+7  +7+32+23+37    -9+7
16Łukasz KasperczykCKiS Skawina II0.5560  -2+7     +37    +5-14
17Stefan BłaszczykMaraton Kr0.54192-23+20+32+20+1-4-12-7-14-6+3+11  +9+14
18Dawid AdamskiJust Bridge 2 AGH Kr0.5248      0+10      -2+17
19Andrzej ŻugajAzymut Kr0.596          -3+23+17+1+4-7
20Łukasz BaniakJust Bridge 2 AGH Kr0.41180+18-30+29-1+4+2+22+9 +11-13-8+9  
21Stanisław GorzulaAzymut Kr0.496   -29  -9+47  +11+2 -15  
22Mateusz DominikJust Bridge 2 AGH Kr0.39168+18-30+29-1+4+2+22  +11-13-8+9  
23Wiesław IgłaFalcon Skawina0.39108   +17+1+30 -9+25-28   +15 +10
24Leszek NowakFalcon Skawina0.38108+9-1+18   +1     +12+15-22+10
25Konrad CiborowskiCKiS Skawina II0.3372+10+7    -12+7      +5+7
26Zdzisław GędłekMaraton Kr0.25144-9+1      -3+4+5+8-18+41-5-7
27Kinga KowalCKiS Skawina II0.2548+10+7    -12+7        
28Bogusław ŻugajAzymut Kr0.2148              +4-7
29Wiesław DymekPiki Kurdwanów Nowy Kr0.19144-6+17-18-17-2-11    +2+13+10+8+6+26
30Janusz PyzikFalcon Skawina0.17108+9-1+18 -13 +1 +15   +12 -22 
31Gabriela KronerUKS Olimpia Dwójka0.1484  -2 -8 -2 +10 -11 +18 +7 
 Anna BasiuraUKS Olimpia Dwójka0.1484  -2 -8 -2 +10 -11 +18 +7 
33Leszek OchałMaraton Kr0.14192-9+1+18-10-27-10+9-47  +3+11+43+38-5-7
34Dorota GadaśPiki Kurdwanów Nowy Kr0.121440-9  -26-39+12-7+29+44    +6+26
35Tomasz RadkoJust Bridge 2 AGH Kr0.0812         +1      
36Franciszek KurlitCKiS Skawina II0.0496  +17-11  +7+32+29-47    -9-14
37Krzysztof PutajJust Bridge 3 AGH Kr0.0184+29   -13 0 -15 -3   -4+7
38Maja MrozekII LO Sobieski048 +18   -8 -28   +18    
39Anna DymekPiki Kurdwanów Nowy Kr-0.03120-6+17-18-17-2-11    +2+13+10+8  
40Krystyna ChmielińskaAzymut Kr-0.0448            -12-15+11+14
41Grzegorz RomańskiJust Bridge 3 AGH Kr-0.06108+29   -13 0 -15 -3 -3-5-4+7
42Wojciech SkośPiki Kurdwanów Nowy Kr-0.131200-9  -26-39+12-7+29+44      
43Jacek JurczyńskiTKKF Drogowiec Kr-0.13600           +9+8-15-10
44Jarosław SzymlaJust Bridge 2 AGH Kr-0.14192-10-7-24-36+27+100+10+9+1-2+9-9-8  
45Andrzej KutekFalcon Skawina-0.1560   +17 +30 -9 -28      
46Włodzimierz WierzbickiAzymut Kr-0.1572    +2+11  -23-37     +14
47Jan TruniarzTKKF Drogowiec Kr-0.1748            +9+8-15-10
48Lech AdamusJust Bridge 2 AGH Kr-0.18168-10-7-24-36+27+10    -2+9-9-8-2+17
49Emilia SzkaradekII LO Sobieski-0.1948 +18     -28 -17 +18    
50Adam OwocMaraton Kr-0.21144  +18-10-27-10+9-47-3+4+5+8-18+41  
51Marta ArmułaII LO Sobieski-0.2572    +13 -5 -9 +11   -6 
 Natalia StarońII LO Sobieski-0.2572    +13 -5 -9 +11   -6 
53Albert MosiałekJust Bridge 3 AGH Kr-0.33132+60+8 +8 -2 -25+28  -10-8 -14
54Kacper KuflowskiCKiS Skawina II-0.3872-18+3+17-11    +29-47      
55Patryk MrukotJust Bridge 3 AGH Kr-0.38144+60+8 +8 -2 -25+28  -10-8-11-14
56Janusz SokołowskiAzymut Kr-0.63108  0-29+2+11  -23-37  -12 +11 
57Karol KraskaUKS Olimpia Dwójka-0.71168  -4-17+13+16-1+9-29-25+33-18-43-38+2-17
58Konrad NosalII LO Sobieski-0.8324     -8 -12        
59Łucja CiborowskaUKS Olimpia Dwójka-0.85156  -4-17 +16-1+9-29-25+33-18-43-38+2-17
60Bartosz WolakII LO Sobieski-0.8636-29              +12
61Gabriela KisielewskaII LO Sobieski-0.960  -18 -1     -33    +12
62Andrzej JeżPiki Kurdwanów Nowy Kr-0.93168  -18-28  -7-32-10+25-11-9+3+5-3-12
 Maria MorytoPiki Kurdwanów Nowy Kr-0.93168  -18-28  -7-32-10+25-11-9+3+5-3-12
64Stanisław OchońskiII LO Sobieski-1.0296 0 +10 -30 -12 -1 -40   -26
65Mateusz RogalaII LO Sobieski-1.0284 0 +10 -30   -1 -40   -26
66Michał JędrzejkiewiczJust Bridge 3 AGH Kr-1.12108  -17+11 -16 -10  -5-8  -11 
67Wojciech KulaJust Bridge 3 AGH Kr-1.19108 -18-17+11 -16 -10  -5-8    
68Aleksander PietrowII LO Sobieski-1.360  -32-20    -20     +3 
69Agata WarunekUKS Olimpia Dwójka-1.3884   -66 -3 +5 -44 +40 -41 -7
 Łukasz SłuszniakUKS Olimpia Dwójka-1.3884   -66 -3 +5 -44 +40 -41 -7
71Paweł BarczykJust Bridge 3 AGH Kr-1.42108 -18 -7 +3 -22 -56 -11-3-5  
72Weronika TarnawskaII LO Sobieski-1.4436  -18 -1     -33     
73Hieronim DzieślewskiII LO Sobieski-1.684-6 -32-20  -42 -20-17    +3 
74Anna LitworaJust Bridge 3 AGH Kr-1.7672   -7 +3 -22 -56 -11    
75Michał MireckiII LO Sobieski-224-6     -42         
76Bartosz WróbelII LO Sobieski-2.4212-29               

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-30 o 21:04, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.