|
|
BUTLER, RUNDA 6 SEGMENT 1 |
|
miejsce | stół | | team | impy | | Rzd# |
1 | 8-zNS | Jacek Klimczak-Jerzy Pasich | Legenda AZS AGH Kraków | +27 | | 1 |
2 | 7-zEW | Wiesław Fecko-Jan Górka | Hotel Litwiński Tęgoborze | +24 | | 2 |
3 | 2-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | CKiS Skawina | +22 | | 3 |
4 | 1-oEW | Jerzy Kłusek-Roman Maceluch | ALF2 Nowy Sącz | +21 | | 4 |
5 | 2-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J & J Kraków | +17 | | 5 |
6 | 5-zNS | Kazimierz Banek-Zygmunt Wróbel | podatkitarnow.pl | +15 | | 6 |
7 | 5-oEW | Sławomir Reising-Robert Mostek | podatkitarnow.pl | +14 | | 7 |
8 | 8-oNS | Hanna Leskiewicz-Małgorzata Praszałowicz | Lajkonik Kraków | +13 | | 8 |
9 | 6-zEW | Szymon Superson-Mateusz Krzemyk | Diebold Nixdorf Cracovia | +9 | | 9 |
10 | 1-zEW | Aleksandra Byra-Maciej Śliwiński | Just Bridge 1 AZS AGH Kra | +7 | | 10 |
11 | 3-oEW | Aleksandra Jurkiewicz-Andrzej Borek | Ekspans Kraków | +5 | | 11 |
12 | 6-oNS | Olga Długosz-Agnieszka Szczypczyk | Diebold Nixdorf Cracovia | +4 | | 12 |
13 | 7-oNS | Stanisław Miłkowski-Józef Nastałek | Hotel Litwiński Tęgoborze | +2 | | |
| 3-zEW | Stanisław Jaros-Marek Kiepura | Gold Drop Limanowa | +2 | | |
15 | 3-zNS | Zdzisław Burda-Ryszard Cieślik | Ekspans Kraków | -2 | | |
| 7-oEW | Aron Shindler-Bartosz Żbik | Mankiet Olimpia Dwójka Kr | -2 | | |
17 | 6-oEW | Piotr Kuciara-Grzegorz Żyła | Piast Kraków | -4 | | |
18 | 3-oNS | Bogusław Wardzała-Kazimierz Gałka | Gold Drop Limanowa | -5 | | |
19 | 1-zNS | Monika Czub-Gołaszewska-Piotr Turczynowicz | ALF2 Nowy Sącz | -7 | | |
20 | 6-zNS | Marek Czerwonka-Tomasz Twaróg | Piast Kraków | -9 | | |
21 | 8-oEW | Antoni Paja-Aleksander Wodyński | Legenda AZS AGH Kraków | -13 | | |
22 | 5-oNS | Jerzy Batko-Halina Święch | Światowid Kraków | -14 | | |
23 | 5-zEW | Ryszard Calik-Bolesław Zysek | Światowid Kraków | -15 | | |
24 | 2-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | -17 | | |
25 | 1-oNS | Piotr Wzorek-Krzysztof Piotrowski | Just Bridge 1 AZS AGH Kra | -21 | | |
26 | 2-zEW | Waldemar Rybka-Rafał Śmiałek | J & J Kraków | -22 | | |
27 | 7-zNS | Sławomir Skocz-Artur Korzybski | Mankiet Olimpia Dwójka Kr | -24 | | |
28 | 8-zEW | Leszek Faber-Maria Krasowska | Lajkonik Kraków | -27 | | |
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-04-15 o 18:10, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768. |