3 LMP 2016/2017

[ wyniki ]  [ krzyżówka ]  [ kary ]  [ butler ]  [ tabela VP 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 3-2 | 4-1 | 4-2 | 5-1 | 5-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
6-16-27-17-28-18-29-19-210-110-211-111-212-112-213-113-2
1Jerzy KłusekALF 2 Nowy Sącz2.6712   +32            
2Mariusz DyrdaRabka-Jordanów2.3348                
3Maciej KędzierskiCKiS Skawina0.89192+1-35  +29 +39+15+46 +12+13 +22-14 
4Eugeniusz PrusakRabka-Jordanów0.8996            +33+17-4+18
5Rafał ŚmiałekJ & J Kraków0.87144   +28+6-9 -21+13  +27+11+11  
6Roman NarewskiPTG Sokół Gorlice0.82300-11-6 -13+32+11+3-17-10+26+30+31+14+11+22-3
7Iwona Gronkiewicz-MarciszCARDA Kraków0.81144 +30-4 -6+27          
8Barbara SupersonCKiS Skawina0.8136-7  +17            
9Ryszard JaroszRabka-Jordanów0.76204   -3-9-5-3+17+35+21+28+4+33+17+80
10Grzegorz AndrzejowskiCKiS Skawina0.75264+1-35  +29-14+39+15+46 +12+13+13+22-14+34
11Wojciech RoszczynialskiLegenda AZS AGH Kraków0.75216+11+6+30+12+9+5-12+9-6+17+30+18+14-15+13+22
12Waldemar MaciejewskiCARDA Kraków0.75204 +30-4-12 +27-17+6 +28 +10+31   
13Jerzy DuszaPTG Sokół Gorlice0.72216-11-6-27     -10+26  +14+11+22-3
14Mateusz SłuszniakCKiS Skawina0.784 -9+34+19  +12-9 +22-10     
15Grzegorz ŻyłaPiast Kraków0.6276+5 +4 +11+10+42+8-6 -30+32-14+23+2+21
16Aleksandra PacuraCKiS Skawina0.56108-7  +17           +34
17Kazimierz GałkaGold Drop Limanowa0.54240 +9+27-30-10+22+3+21+10  +5-1+28+2-1
18Jarosław DudaJ & J Kraków0.54144   +28+6-9 -21+13-19  +11+11  
19Bogusław WardzałaGold Drop Limanowa0.5216 +9+27 -10+22+3+21+10  +5-1+28+2 
20Jerzy MaciaszekRabka-Jordanów0.48132-8-22-4   -3+17+35+21+28+4    
21Bogusław OsakRabka-Jordanów0.47192+16+14+20+28+9          
22Wiesław SkrzyszowskiCARDA Kraków0.46240+3  -12-6+9-3+12+16 -14 +31+12+5+2
23Grzegorz MeryndaCKiS Skawina0.46120 -9+34+19 -14+12-9 +22-10 +13   
24Janusz WrześniakPiast Kraków0.4192+5 +40+11+1+42+8-6 -30+32-14+23+2+21
25Jan PrajsnarRabka-Jordanów0.39264+16+14+20+28+9-19+10+6-14-23-27-3-36-4+18
26Sławomir CzechPTG Sokół Gorlice0.37192   -13+32+11+3-17  +30+31+17-23+13+20
27Jacek KlimczakLegenda AZS AGH Kraków0.31156+11+6+30+12            
28Stanisław WaśkoALF 2 Nowy Sącz0.29300-11-2-10+36+12+17+25+13-46-22-20 -14+15+29+32
 Roman MaceluchALF 2 Nowy Sącz0.29300-11-2-10+36+12+17+25+13-46-22-20 -14+15+29+32
30Jerzy PasichLegenda AZS AGH Kraków0.27252-38+9+4 +9+5-39-15-6+17+30+18+14-15+13+22
31Piotr KuciaraPiast Kraków0.26156      -25-13 +27-12 -17   
32Zbigniew PierzynkaCARDA Kraków0.25144+3    +9-3+12+16 -14+10 +12+5+2
33Jacek ZającHotel Litwiński Tęgoborze0.23228 +18+5+13+1+2+14+36+24-18-27 +18+23-80
34Stanisław JarosGold Drop Limanowa0.23180-1  -30  0-14 -26+51  +1 -1
35Monika Czub-GołaszewskaALF 2 Nowy Sącz0.2124  -27+32            
36Marek GóreckiGold Drop Limanowa0.1884-1     0-14 -26+51     
37Stanisław ProkuszkiMKS Tarnovia Tarnów0.1896+18-6+10-36+10+29          
38Bogdan PiaseckiHotel Litwiński Tęgoborze0.17180-19+18    +14+36+24-18-27 +18+23-80
39Kazimierz BanekMKS Tarnovia Tarnów0.16180-5     +17 +27 -10 +3+36+15 
40Andrzej BorekEkspans Kraków0.14156 +32-23+2+10 -15 -6+14 -7-90  
41Janusz NatorskiJ & J Kraków0.12156-51 +23  -270+14 +2+23     
 Robert PodsiadłyJ & J Kraków0.12156-51 +23  -270+14 +2+23     
43Józef BarczykEkspans Kraków0.12240 +32-23+2+10  +20-35 +10-7-18 +21-2
44Adam SerafinGold Drop Limanowa0.160                
45Waldemar GułaMKS Tarnovia Tarnów0.08180 -6+10-36+10+29+3-12+27+19-10+26  -13-22
46Jerzy WielgusMKS Tarnovia Tarnów0.07228 +6+27-32-32-11+17-6 -2-1+24+3+36+15-12
47Mariusz KitaMKS Tarnovia Tarnów0.0772-5               
48Marek CzerwonkaPiast Kraków0.06252 -6-2+3+16+10  -24+18 -18 -11-3-5
49Jarosław NowakowskiPiast Kraków0.03240 -6-2+3+16   -24+18 -18 -11-3-5
50Przemysław PichetaCKiS Skawina0.02216  +14 -1-2  +2+8 +7-11-11+1+3
51Marek GumułaCARDA Kraków0.0260      -17+6 +28      
52Adam CichońJ & J Kraków0.01156 +2 -2     -19 +27-13 -22+3
53Magdalena LankoszEkspans Kraków-0.02132      -15 -6+14  -90  
54Wiesław StójPTG Sokół Gorlice-0.04312+38-9+2-6-10-29+19-100-4-19+28+17-23+13+20
55Henryk HaertelEkspans Kraków-0.05204+2  -28 -22 +20-35 +10 -18 +21-2
56Łukasz PląderCKiS Skawina-0.07228  +14 -1-2  +2+8 +7-11-11+1+3
57Aleksander WodyńskiLegenda AZS AGH Kraków-0.09192      -12+9+34-17+12-32-32-6-15+12
58Anna BurdaLajkonik Kraków-0.184+8+22-14-19+10-33          
59Jacek GurgulJ & J Kraków-0.1204+11-4+9 +39 -3 -27 -28-4 -22-13-20
 Jacek BrózdaJ & J Kraków-0.1204+11-4+9 +39 -3 -27 -28-4 -22-13-20
61Aleksandra JurkiewiczEkspans Kraków-0.1132+2  -28 -22          
62Władysław KaczorTKKF Drogowiec Kraków-0.1168+43-22+27+6-11           
63Jan GrygowiczPTG Sokół Gorlice-0.1216+38-9+2-6-10-29+19-100-4-19+28    
64Wiesław FeckoHotel Litwiński Tęgoborze-0.15252-3-30-27+30-29+14+24-2+6-27+20 +90+4-18
65Jan GórkaHotel Litwiński Tęgoborze-0.1584-3-30 +13+1+2          
66Józef NastałekHotel Litwiński Tęgoborze-0.1784-19 +5       +20     
67Piotr MarkiewiczMKS Tarnovia Tarnów-0.1736                
 Dariusz SosinMKS Tarnovia Tarnów-0.1736                
69Ryszard CieślikLajkonik Kraków-0.31168 +22-14-19-12           
70Paweł SkałackiGold Drop Limanowa-0.32240+7+35-5-13-10-21  0+4+14-10+21+1-29-32
71Jan SkucińskiGold Drop Limanowa-0.34228+7+35-5-13-10-21  0+4+14-10+21 -29-32
72Barbara LesieckaEkspans Kraków-0.35228-43+22-9 +10+21+15-7 -21-12-13 -23-50
73Janusz SzyszkowskiHotel Litwiński Tęgoborze-0.36264  -27+30-29+14+24-2+6-27  +90+4-18
74Antoni PajaLegenda AZS AGH Kraków-0.39168 +9+4-19-28-9          
75Zbigniew GruszeckiTKKF Drogowiec Kraków-0.42300+43-22+27+6-11-1-14-36 -8+10-26+1-28-1-3
76Barbara KulawikEkspans Kraków-0.42156-43+22-9 +10+21+15-7 -21-12-13 -23-50
77Robert WójcikALF 2 Nowy Sącz-0.43276+51+4  -10+33-42-8-2-8+27 +32+6-2+1
 Marek GlibowskiALF 2 Nowy Sącz-0.43276+51+4  -10+33-42-8-2-8+27 +32+6-2+1
79Józef GrochotTKKF Drogowiec Kraków-0.43120-2     -24+2  +1-24-21-1+14 
80Mieczysław SzwarcPiast Kraków-0.47108-18+6 0 +1-25-13 +27-12 -17   
81Józef GładyszLegenda AZS AGH Kraków-0.48264-38  -19-28-9-39-15+34-17+12-32-32-6-15+12
82Adam ŁącznyRabka-Jordanów-0.49312-8-22-4-3-9-5-19+10+6-14-23-27-3-36+80
83Robert MostekMKS Tarnovia Tarnów-0.5240+18+6+27-32-32-11 -6-13-2-1+24-33-17-13-12
84Wiesław SawaPiast Kraków-0.524-18+6              
85Andrzej LasotaTKKF Drogowiec Kraków-0.51240 -32-2+13-16-10-24+2-16-28    +14 
86Jerzy JasińskiLajkonik Kraków-0.55204-16        +17+19-28-16+1+3-21
87Lech ZakrzewskiHotel Litwiński Tęgoborze-0.64108                
88Marek HeichelJ & J Kraków-0.6584 +2 -2        -13 -22+3
89Roman UrbańskiTKKF Drogowiec Kraków-0.67252-2-32-2+13-16-10  -16-28+1-24-21-1 -3
90Sławomir ReisingMKS Tarnovia Tarnów-0.69180      +3-12-13+19 +26-33-17 -22
91Artur KorzybskiCARDA Kraków-0.75228+19-18-30+19-39   0+8-51-5+16-1-210
 Sławomir SkoczCARDA Kraków-0.75228+19-18-30+19-39   0+8-51-5+16-1-210
93Eugenia StefanówLajkonik Kraków-0.75156 -14 -17-12-17-15+7+6-17  -31-12 +5
94Jacek JurczyńskiTKKF Drogowiec Kraków-0.9196     -1-14 0-8  +1-28 -34
95Małgorzata PraszałowiczLajkonik Kraków-0.96276+8-14-34-17 -17-15+7+6-17-30-31-31 -2+5
96Leszek FaberLajkonik Kraków-0.97120      +15-20-34+17-30-31-16+1+3-21
97Marzena Kwiecińska-WilkLajkonik Kraków-1.08240-16 -34 +10-33+15-20-34 +19-28 -12-2 
98Jan TruniarzTKKF Drogowiec Kraków-1.2172       -360 +10-26  -1-34
99Piotr TurczynowiczALF 2 Nowy Sącz-2.2512  -27             
 Jacek WitekPTG Sokół Gorlice-2.2512  -27             

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-01-15 o 18:32:14, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.