KRAKOWSKA WIOSNA BRYDŻOWA
Ogólnopolski Turniej Par "Drewniane Głowy" -maxy   

Kraków, 26 marca 2011

 
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 152Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
2.5
2.5
MP
LB
 
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
  63.04100
 268Małgorzata Rozman
Łukasz Brede
2.0
12.0
MASingleton Warszawa
AUGURI Warszawa
  61.9892
 349Janusz Szyszkowski
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPHotel Litwiński Tęgoborze  60.8786
 414Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
7.0
7.0
MPSfora Cibora
CKiS Skawina I
  59.7079
 555Aleksander Zawadzki
Waldemar Jaworski
7.0
7.0
MP
SL
ABCD
Silesia-BBT Gliwice
  58.7573
 611Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
Ekspans
Senior I Katowice
  57.9367
 724Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
  57.5161
 813Jacek Klimczak
Waldemar Siuda
7.0
7.0
MP
DS
 
KBS Piast II Lubań
  57.3254
 935Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPŚwiatowid  57.2048
 1056Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
7.0
7.0
MPGOK Rożnów
SBS Alf Tarnów - Nowy Sącz
  57.0642
 1121Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
13.0
2.5
MPGOK Rożnów  56.1736
 1230Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PKSKOBUD Tarnobrzeg  56.0829
 1354Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków  55.3323
 1439Andrzej Borek
Maciej Tyszownicki
4.0
7.0
MP 
Jordanów - Rabka Zdrój
  55.1520
 1542Mirosław Sady
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP 
Leskowiec - Wadowice
  54.8819
 1664Ryszard Rogala
Andrzej Hermansdorfer
12.0
4.0
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno
Silesia-EPK Gliwice
  53.6318
 1758Grzegorz Merynda
Grzegorz Skołyszewski
4.0
1.5
MPCKiS Skawina I
CKiS Skawina II
  53.3417
 1869Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
0.5
2.0
SLZTB 7TREFL II Zawiercie  52.7516
 1923Wit Klapper
Jacek Stasica
19.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Kraków
TS Wisła Kraków
  52.7214
 2048Dominik Dudzik
Grzegorz Raźny
1.5
1.0
MPCKiS Skawina II
AZS AGH
  52.6613
 2144Piotr Stopa
Andrzej Wilkosz
12.0
24.0
MPTS Wisła Kraków  52.6312
 2265Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
7.0
MPWincor Nixdorf CRACOVIA
TS Wisła Kraków
  52.5711
 2350Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
7.0
PKElektromontaż Rzeszów  52.4210
 2425Maciej Mąka
Piotr Zięba
2.5
4.0
MPLeskowiec - Wadowice  52.189
 2551Jacek Kostur
Sławomir Czech
4.0
2.5
MP
LU
 
ROKiR RADZYŃ PODLASKI
  50.968
 2616Robert Podsiadły
Adam Cichoń
 
0.5
NZ
MP
 
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  50.957
 2770Piotr Waluszewski
Marcin Terelak
2.0
2.5
SWŚZBS Kielce  50.946
 2866Witold Stachnik
Marek Urbański
4.0
7.0
MPSBS Alf Tarnów - Nowy Sącz  50.915
 2953Marek Orłowicz
Mirosław Zarzycki
1.5
2.0
MPŚwiatowid
INKOP Kraków
  50.514
 3019Martyna Ksyta
Daniel Ksyta
2.5
4.0
SWKSS-R Brydż Końskie  50.143
 3117Kazimierz Gałka
Janusz Matiolański
4.0
7.0
MPPetroactiv -Topla Prądniczanka  49.832
 3222Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MP   49.78 
 3367Małgorzata Toporowicz
Alfred Sobczak
 
 
NZ
   49.70 
 3461Halina Święch
Maria Krasowska
4.0
4.0
MPINKOP Kraków
 
  49.66 
 3545Kazimierz Lenda
Adam Lenda
2.5
2.5
MP   49.48 
 3657Wojciech Szuba
Ryszard Milejski
 
2.0
SLZTB 7TREFL II Zawiercie  49.40 
 3712Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
7.0
12.0
MPJordanów - Rabka Zdrój
ABCD
  49.13 
 3820Michał Igła
Marek Heichel
2.5
1.0
MPKSOS Kraków
 
  49.10 
 3940Janusz Natorski
Jarosław Duda
2.5
1.0
MPEkspans  48.85 
 4029Damian Bober
Tomasz Twaróg
1.5
2.0
PKJanlex Rzeszów  48.76 
 4132Tomasz Stryszawski
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MPMilo 2  48.73 
 4215Marek Parol
Dorota Gadaś
1.5
 
PM
MP
LO 3 Gdynia
Piki - SM Kurdwanów Nowy
  48.32 
 4326Leszek Faber
Marek Dąbek
1.5
 
MPINKOP Kraków  48.31 
 4418Anna Ksyta
Krzysztof Superson
2.0
1.5
SW
MP
KSS-R Brydż Końskie
Wincor Nixdorf CRACOVIA
  48.03 
 4536Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.0
1.5
MAMartini Club  47.90 
 4662Roman Goszcz
Jacek Michalski
2.5
2.0
SLTOM Dąbrowa Górnicza  47.75 
 4760Marek Faber
Ryszard Zdanowicz
4.0
2.0
MPMilo 2
 
  47.17 
 4837Eugeniusz Osiński
Bronisław Mycielski
2.0
4.0
PKOwiewka AKBS Mielec
Hotel Polski Mielec
  46.29 
 4963Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
7.0
MPDyktator Kraków  45.47 
 5031Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
4.0
2.5
SLDDK Brzeziny Śląskie -0.20 45.33 
 5172Zbigniew Mistak
Mirosław Kwiatkowski
7.0
1.0
MPEkspans
 
  44.92 
 5227Jerzy Krok
Jacek Krok
2.0
 
MPKKS Kolejarz Stróże  44.73 
 5338Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
4.0
MPSBS Alf Tarnów - Nowy Sącz
Control Process Tarnów
  42.91 
 5446Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
2.5
MPDrogowiec  42.46 
 5543Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota
7.0
7.0
MACK Żyrardów  41.97 
 5633Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
1.5
4.0
MPLast minute  40.70 
 5728Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
2.0
2.5
MPŚwiatowid  40.48 
 5847Alina Talaga-Drabik
Anna Bułat
2.5
1.5
ZP
MP
AMATOR Szczecin
BLOTKA
  39.63 
 5971Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
2.5
MPTS Wisła Kraków
MK2 Cosmos
  39.35 
 6041Ewa Kwiecień
Ryszard Klima
1.5
2.0
MPINKOP Kraków  38.18 
 6159Marek Kozik
Sławomir Brodziński
2.5
 
SLZTB 7TREFL II Zawiercie  36.49 
 6234Jan Bogumirski
Franciszek Miska
2.5
2.5
MPBLOTKA
 
  33.49 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-03-26 o 23:41:36