Archiwum nowości - listopad 2017

Ermitaż 2017-11-22, barometr-maxy

  1. Marek Kiepura - Paweł Skałacki
  2. Barbara Batkiewicz - Mirosław Sady
  3. Kazimierz Gałka - Bogusław Wardzała

Wyniki***      DF Barometr***

Pierniczki - wprowadzanie zapisów, wyników rozdań

Już nie wiem który to raz gorąco namawiam do rzetelnego wpisywania wyników do pierniczków! Przypominam, że odpowiedzialne za zapis, są obie linie NS i EW. Potwierdzenie wyniku nie polega tylko na wciśnięciu klawisza, ale zobowiązuje stronę potwierdzajacą (WE) - do sprawdzenia co potwierdzają. Należy sprawdzić numer rozdania, kontrakt, kto grał i ile wzięto lew.  Szczególną uwagę należy zachować w rundzie, kiedy nastąpił "obrót pudełek" - tu najczęściej powstają błędne wpisy - która linia rozgrywała kontrakt.

 

Ermitaż 2017-11-20, maxy

  1. Grzegorz Latała - Piotr Stopa
  2. Marek Jaworski - Grzegorz Superson
  3. Halina Święch - Janusz Rżewski

Wyniki***      Bridge Spider***      DF KR Jesień***

Krakowska Jesień Brydżowa 2017 - 1. Memoriał Jana Blajdy

Już za kilka dni w Hotelu Galaxy odbędą się Mistrzostwa Polski na IMP i 1. Memoriał Jana Blajdy. Przygotowaliśmy z tej okazji trochę niespodzianek dla tych, którzy się wahają:
  1. jeden ze Sponsorów ufundował dwie tygodniowe wycieczki do Francji na narty (choć jest też opcja "bez nart") - przekażemy je graczowi, któy wykona najlepsze zagranie mistrzostw oraz graczowi, który będzie miał szczęście w losowaniu podczas ceremonii zakończenia.

Komunikat - pilny

Ekipa która podczas pierwszego zjazdu 3 LMP, zamieszkiwała w pokoju 205 Hotel Litwiński, proszona jest o pilny kontakt z sędzią (Zbigniew Sagan)

Krakowska Liga Okręgowa - miejsce gry !!!

Uwaga - gramy w Klubie Żaczek aleja 3 Maja 5 (obok Rotundy!) początek wtorek 21 listopada 2017 godzina 17.00. Bardzo proszę o przekazanie (telefoniczne, mailowe) tej pilnej informacji wszystkim zainteresowanym. Za pomoc - dziękuję. W pierwszej rundzie bye ma CKiS Skawina.

Uwaga !!! Do rozgrywek 3 LMP zgłosiła się 16 drużyna

BAY-e zostaną zlikwidowane, dryżyny które miały BAY-a - GRAJĄ !!!

Dane zostały już (godz.20.00) uaktualnione. Zaczynamy, sobota, 18 listopada godzina 9.30 Hotel Litwiński - Tęgoborze

3 LMP 2017 / 2018 - terminarz rozgrywek