Archiwum nowości - listopad 2015

Rotunda maxy 30-11-2015

  1. Tadeusz Biernat - Kazimierz Gałka
  2. Kazimierz Chłobowski - Janusz Wrześniak
  3. Tadeusz Garbacik - Grzegorz Superson

Wyniki-TU     BridgeSpider-TU     DF KR Jesień-TU

Jacek Brózda - Kupi, nie kupi, potargować można

Składki zawodnicze - przelewy na konto MZBS

Szanowni Państwo ! Troszkę cierpliwości! Osoby odnotowujące wpłaty na konto (składki) to wolontariusze, którzy poświęcają swój własny czas (przeważnie w weekendy) aby dodać wpis do Cezara. W MZBS nie ma pracowników etatowych, którzy robiliby to natychmiast w dzień dokonania przelewu. Proszę uszanujmy to, i odrobinę cierpliwości!!! Wszelkie reklamacje zostaną rozpatrzone ale proszę o minimum 14 dni na odnotowanie wpłaty!

 

Zapraszamy na Górniczą Barbórkę na AGH !

Witold Stachnik - kandydatem na Prezesa PZBS!!!

Podczas ceremonii nagrodzenia medalistów 18. Mistrzostw Polski Par na IMP rozgrywanych w ramach Krakowskiej Jesieni Brydżowej - Zarząd Małopolskiego Związku Brydża Sportowego uhonorował drobnymi upominkami Prezesa Zarządu 2011-2015 - Witolda Stachnika i Członka Zarządu - Grzegorza Supersona.

Dziękując za nasz prezent, Witek ogłosił: "Pragnę wszystkich poinformować, że zdecydowałem ubiegać się o stanowisko Prezesa Polskiego Związku Brydża Sportowego w 2016 roku". Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować decyzji i zadeklarować wszelkie możliwe wsparcie w drodze tam, gdzie Witka potrzebujemy.

A oto (w rozwinięciu) nasz skromny prezent dla Witka (w wersji graficznej):

Royal Art Cafe maxy 23-11-2015

  1. Wacław Gąssowski - Zbigniew Przeginiak
  2. Piotr Kuc-Dzierżawski - Tomasz Stryszawski
  3. Jarosław Duda - Waldemar Rybka

Wyniki-TU     BridgeSpider-TU     DF KR Jesień-TU

Ruszają rozgrywki krakowskiej ligi okręgowej !!!

We wtorek 23 listopada o godzinie 17.15 rozpoczynają się rozgrywki Krakowskiej Ligi Okręgowej. Miejsce gry Klub Na Kotłowem, Kraków ul. Westerplatte 18, pierwsze piętro. Zgłoszone drużyny krakowskie to: Carda, CKiS II Skawina, Maraton, MathPlay AGH I, MathPlay AGH II, MKS KSOS, Piki Kurdwanów Nowy, Sobieski II LO, Światowid, UKS Olimpia Dwójka. Zapraszamy!

Środa 25-11-2015 turniej ODWOŁANY

Najbliższy środowy turniej w Rotundzie - ODWOŁANY. Przepraszamy